Головна сторінка / Викладачі / Рибалко Олена Михайлівна

Рибалко Олена Михайлівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра управління персоналом і маркетингу

Кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри

Розклад консультацій

Дисципліни

• Основи управління персоналом
  • Управління організаційною культурою
  • Кадрове адміністрування і діловодство
  • Ринок праці і демографія
  • Управління персоналом організації

Кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри

Захистила дисертацію на вчену ступінь кандидата економічних наук у 2002 році в Інституті економіки НАН України в місті Києві, має вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту з жовтня 2003 року.

У 1986 році успішно закінчила Одеський інститут народного господарства з спеціальності «Бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності».

У 2006 році отримала вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та отримала кваліфікацію магістра з педагогіки вищої школи. Пройшла успішно підтвердження висококваліфікованого фахівця в Інституті дослідження Запорізької дослідної станції.

Наукова робота

Наукові інтереси: методика, методологія та організація бухгалтерського обліку; проблеми теорії і практики фінансового обліку; теорії бухгалтерського обліку, управлінського та внутрішньогосподарського обліку. Особливою групою, якій присвячені наукові праці, є питання з Державного фінансового контролю, ревізії та оподаткування.

Рибалко Олена Михайлівна є автором понад 70 наукових праць з фінансового обліку, управлінського обліку, внутрішньогосподарського обліку, ревізійної роботи, економічної теорії, оподаткування.

Результати наукових досліджень використовувались в практичній діяльності підприємств різних галузей народного господарства в містах Херсона, Дніпропетровська, Миколаєва, Одеси, Запоріжжя та Запорізької області.

Інформація надана економічним факультетом

Рибалко Олена Михайлівна