Головна сторінка / Викладачі / Пушкарь Ірина Володимирівна

Пушкарь Ірина Володимирівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра обліку та оподаткування

Кандидат наук з державного управління, доцент

Розклад консультацій

• Вівторок 14:30-15:30

Email: iv_pushkar@ukr.net

Дисципліни

• Аналіз господарської діяльності
  • Управлінський облік
  • Контролінг
  • Стратегічний облік та аналіз
  • Фінансовий аналіз
  • Основи аналітичної роботи
  • Теорія економічного аналізу

Біографія

Кандидат наук з державного управління з 2010 року, доцент, доцент кафедри  обліку та оподаткування.

Освіта: 1982-1986 – Полтавський кооперативний інститут, денна форма навчання, економічний факультет, спеціальність: економіст, кваліфікація: економіст-організатор.

2005-2006 – Гуманітарний університет «Запорізькій інститут державного та муніципального управління», факультет післядипломної освіти, спеціальність: педагогіка вищої школи, кваліфікація: магістр з педагогіки вищої школи.

Отримала свідоцтво про проходження практичного курсу та успішного тестування за програмою «Організація та впровадження управлінського обліку на підприємствах України».

У2017 – Пушкарь І.В. проходила стажування без відриву від виробництва на кафедрі «Облік, аудит та інтелектуальна власність» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна;

З 01.06.2017 року по 01.06.2018 рокудистанційно підвищувала свою кваліфікацію у ScoolofEnglishInstituteforinternationalcooperationdevelopmenttheRepublicofPoland за програмою мовної підготовки (англійська) з підтвердженням знання англійської мови на рівні B2 levelexaminEnglish (CEFR*level) з отриманням відповідного сертифікату (серія 0005689);

22.02.2018 року на підставі Закону України «Про аудиторську діяльність» та рішення Аудиторської палати, присвоєна кваліфікація та отримано сертифікат аудитора № 007640;

У 2019 році проходила стажування без відриву від виробництва на кафедрі «Обліку, аудиту та управління фінансовою економічною безпекою» Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету з отриманням відповідного свідоцтва;

У період з 01 вересня 2019 року по 31 травня 2020 року проходила дистанційне закордонне стажування в UniversytetTrseciegoWiecu w Gromadce (Poland) в рамках проекту професійного стажування науковців за кордоном з отриманням відповідного свідоцтва;

У серпні 2020 року в Центрі сертифікованого навчання ТОВ «Проком» пройшла сертифікований курс Ведення бухгалтерського і податкового обліку в прикладному рішенні «Управління торгівельним підприємством» в обсязі 40 годин з отриманням відповідного Свідоцтва № 2010072382056. А також склала сертифікаційний іспит на знання можливостей та особливостей застосування бухгалтерських рішень в програмах автоматизації бізнесу з отриманням Сертифіката професіонала (реєстраційний номер ПБУ 80010376).

Сертифікований аудитор (сертифікат №007640).

Наукові інтереси: методологія економічної діагностики, стратегічний управлінський облік, обліково-аналітичне забезпечення антикризового управління, механізми державного управління, проблеми теорії і практики аналітичних досліджень.

Автор понад 55 наукових праць, зокрема в межах наукової теми кафедри обліку та оподаткування «Економічний інструментарій управління розвитком підприємства»

Під керівництвом Пушкарь І.В. студенти брали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямком «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит» та отримували призові місця.

Пушкарь І.В. низкою наукових робіт внесла вклад у дослідження та розробку пропозицій щодо обґрунтування механізму регулювання регіонального розвитку. Розроблені рекомендації Головному управлінню агропромислового розвитку Запорізької обласної державної адміністрації щодо удосконалення системи функцій і структури органів державного управління.

Теоретичні розробки використовуються у навчальному процесі Запорізького національного університету, Класичного приватного університету м. Запоріжжя.

Інформація надана економічним факультетом

Пушкарь Ірина Володимирівна