Головна сторінка / Викладачі / Саєнко Олена Романівна

Саєнко Олена Романівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра обліку та оподаткування

Кандидат економічних наук, доцент кафедри

Розклад консультацій

• щоп'ятниці 14.30-15.50

Дисципліни

• Облік і звітність в оподаткуванні,
  • Звітність підприємств,
  • Податковий контроль і аудит,
  • Податкове планування і прогнозування на підприємстві,
  • Податкове планування на мікрорівні,
  • Адміністрування податків та мінімізація ризиків,
  • Особливості корпоративного обліку та консолідація звітності

Біографія

Освіта: 1981—1985 — Донецький інститут радянської торгівлі, дена форма навчання, економічний факультет, спеціальність: економіка торгівлі, кваліфікація: економіст.

2006—2007 — Запорізькій національний університет , факультет соціальної педагогіки та психології, спеціальність: педагогіка вищої школи, кваліфікація: магістр з педагогіки вищої школи.

У 2006 році отримала свідоцтво федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України.

В 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Ефективність використання фінансових важелів у формуванні основних показників промислових підприємств».

В 2019 році - підвищення кваліфікації в Полтавському державному аграрному університеті на кафедрі бухгалтерського обліку

В 2020 році - зарубіжне стажування в р. Естонія, м. Таллінн на НВФ "Баністер"

З «11» по «15» січня 2021 р.) пройшла підвищення кваліфікації (Міжнародне стажування) «Новітні технології в бухгалтерському обліку». (м. Кишинів, Республіка Молдова, INTERFORUM-M)

Наукова робота

Наукові інтереси: Облік і звітність в оподаткуванні, Звітність підприємств, Податковий контроль і аудит, Податкове планування і прогнозування на підприємстві, Податкове планування на мікрорівні, Адміністрування податків та мінімізація ризиків, Особливості корпоративного обліку та консолідація звітності.

Під керівництвом Саєнко О.Р. студенти приймали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямком "Бухгалтерський облік, аналіз і аудит".

Теоретичні розробки використовуються у навчальному процесі Запорізького національного університету, при викладанні таких дисциплін, як податковий облік, податковий менеджмент, методологія і організація податкового контролю, звітність підприємств, фінансовий облік, судово-бухгалтерська експертиза.

З 2007 року є керівником профспілкової організації на економічному факультеті.

Інформація надана економічним факультетом

Саєнко Олена Романівна