Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Винарчук Тетяна Валеріївна

Винарчук Тетяна Валеріївна

ЗНУ Викладачі Факультет історії та міжнародних відносин Кафедра новітньої історії України

кандидат історичних наук, доцент

Графік консультацій

Дисципліни

  • Новітня історія України,
  • Історія України,
  • Культурне та релігійно-духовне розмаїття світу.

Біографія

Народилася 19 листопада 1974 р. У 1997 р. закінчила історичний факультет Запорізького державного університету.

У 1999-2002 рр. навчалася в аспірантурі ЗДУ. У 2003 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України на тему: «Український національний рух в контексті визвольної боротьби народів Центрально-Східної Європи (кін. ХІХ ст. – 1920 р.): компаративний аналіз». У 2006 р. присвоєно вчене звання доцента.

Винарчук Т.В. працює в Запорізькому національному університеті з 2009 року на посаді доцента кафедри новітньої історії України історичного факультету. До цього працювала старшим викладачем на кафедрі історичної та правової освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (2003-2005 рр.), доцентом кафедри українознавства Запорізької державної інженерної академії (2005-2009 рр.).

Винарчук Т.В. постійно бере участь у роботі журі обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та конкурсу творчих учнівських робіт «Єднаймося ж, брати мої!». У 2011 р. очолювала роботу журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» (номінація «Історія»), брала участь у роботі IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: становлення та розвиток вітчизняної історичної компаративістики, національно-визвольний рух українців початку ХХ ст. в контексті історії Центрально-Східної Європи.

Інформація надана історичним факультетом

Винарчук Тетяна Валеріївна