Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ отримали нагороди на честь Дня фізичної культури та спорту

Спортсмени ЗНУ отримали нагороди на честь Дня фізичної культури та спорту

10.09.2007 09:55

7 вересня голова Запорізької обласної ради Олександр Нефьодов, голова облдержадміністрації Євген Червоненко та запорізький Міський голова Євген Карташов привітали кращих спортсменів та тренерів області з Днем фізичної культури та спорту.

Серед нагороджених Почесними грамотами та цінними призами було чимало видатних спортсменів, серед яких: студентка 3 курсу факультету фізичного виховання ЗНУ, переможниця низки міжнародних змагань з параолімпійського спорту – Тетяна Широколава, майстер спорту України з ушу Максим Данченко, Віталій Олійник – майстер спорту з кікбоксінгу, Олександр Пейчев – майстер спорту України з легкої атлетики, Сергій Прядун – срібний призер чемпіонату Європи з вільної боротьби та інші. Також за вагомий внесок у розвиток спорту було нагороджено декана факультету фізичного виховання Запорізького національного університету, професора Миколу Малікова.

Вітаючи спортсменів зі святом Олександр Нефьодов відзначив: «Своїми досягненнями Ви прославляєте Запорізьку область на міжнародній арені. А Запорізька обласна рада робитиме все необхідне, аби створити належні умови для зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів, умов тренувань спортсменів».

Юлія ЧЕРНЕТА