Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Борю Ceргій Юрійович

Борю Ceргій Юрійович

ЗНУ Викладачі Математичний факультет Кафедра комп’ютерних наук

Завідувач кафедри комп’ютерних наук, кандидат технічних наук, доцент

Графік консультацій

Дисципліни

• Програмування
  • Процедурне програмування
  • Сучасне програмування
  • Об`єктно-орієнтоване програмування
  • Платформи корпоративних інформаційних систем
  • Операційні системи
  • Системи аналітичних обчислень в наукових дослідженнях
  • Вибрані пакети мови програмування Python

1971 - 1976 рр. студент Запорізького машинобудівного Інституту ім. В.Я. Чубаря,

1983 - 1986 рр. аспірант Московського Енергетичного Інституту

1987 - 1989 рр. старший викладач Запорізького державного університету

1989 - 2003 рр. доцент Запорізького державного університету

2003 - 2020 рр. завідувач кафедри "Комп'ютерних наук" Запорізького національного університету

Наукова робота

01.01.2016 - 31.12.2019 науковий керівник науково-дослідної роботи (№ держреєстрації 0116U004862) “Розробка алгоритму аналізу складних електричних систем по частинам». 01.01.2020 - 01.01.2024 виконавец науково-дослідної роботи «Інтелектуальні методи пошуку субоптимальних розв’язків прикладних дискретних оптимізаційних задач». Наукові інтереси: математичне моделювання складних систем методами діакоптікі. Застосування сучасних програмних засобів і систем аналітичних перетворень на ЕОМ для автоматизації процесів розробки математичних моделей компонент систем. Розробка нових алгоритмів і програм для реалізації ефективних обчислювальних методів машинного аналізу систем. Автор понад 60 наукових та науково-методичних публікацій. Член Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» ( «УАФІТ») та член журі МАН за спеціальністю «Комп’ютерні науки»

Інформація надана математичним факультетом

Борю Ceргій Юрійович