Кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри
- Аналітико-синтетичне опрацювання документної інформації
- Парадигми культури в соціальних комунікаціях
- Світові інформаційні системи
- Спецкурс. Міжнародна журналістика
- Історія журналістики
Тетяна Валеріївна Іванюха у 1998 році закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Англійська мова та українська мова і література».
З 2005 року працює на факультеті журналістики Запорізького національного університету.
У 2007 р. захистила кандидатську дисертацію «Трансформація жанрів античної літератури у творчості неокласиків» у спеціалізованій вченій раді при Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В.Винниченка.
З 2012 р. - доцент кафедри теорії літератури та журналістики (нині - соціальних комунікацій та інформаційної діяльності).
У 2016 р. пройшла стажування за програмою «Розробка та використання інтерактивних інформаційних технологій у викладанні журналістських дисциплін» у Шуменському університеті «Єпископ Костянтин Преславський» (Республіка Болгарія).
У 2017 р. брала участь у роботі Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень (за підтримки Міжнародної ради досліджень і обмінів IREX).
У 2019-20 р. пройшла науково-педагогічне стажування за програмою «Права людини як ціннісна основа сучасної медіадіяльності та журналістської освіти» (Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка) та закордонне стажування «Модель Громадянського ТБ Німеччини та імплементація досвіду в українських медіа» (на базі Федеральної Асоціації громадянських медіа (ФРН).
У червні 2021 р. пройшла професійне стажування на базі КЗ "Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека" за темою «Інформаційно-аналітична діяльність сучасної бібліотеки: трансформація стандартів інформаційного обслуговування в цифрових умовах» та взяла участь у німецько-українському вебінарі «Читання, освіта і медіа: як стати Бібліотекою року в Німеччині».
Виконує обов''язки керівника практики ЗВО ОПП "Інформаційно-комунікаційна справа" та нормоконтролера кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності.
Член Всеукраїнської громадської організації "Українська бібліотечна асоціація"
Є автором близько 50 робіт, серед яких 4 монографії, 8 навчальних посібників із зарубіжної та міжнародної журналістики, 40 наукових статей у наукових фахових виданнях, матеріалах конференцій, у виданнях, включених до наукометричних баз Index Copernicus та Google Scholar (h-індекс=2). Ідентифікатор ORCID 0000-0002-9264-9848.
Брала участь у колективних монографіях: "Прикладні соціально-комунікаційні технології: теорія та практика" (2016 р.), "Медіакультура та інформаційна безпека в Європі та світі" (2017), "Прикладні дослідження формування сучасного соціально-комунікаційного простору України в умовах становлення інформаційного суспільства" (2021).
Сфера дослідницьких інтересів – інформаційно-аналітична діяльність, транснаціональні глобалізаційні процеси у сфері медіа, дискурс-аналіз медіакомунікації, правозахисна медіадіяльність тощо.