Стара версія

• Макетування та верстка
  • Художньо-технічна естетика електронних ресурсів
  • Макетування та верстка в рекламній та ПР-діяльності
  • Теорія і практика видавничої справи та редагування. Шрифтознавство. Текстознавство Режисура та архітектоніка видань
  • Редакторсько-видавничий фах. Макети і верстка
  • Конструювання друкованих видань
  • Лінгвістичні основи соціальних комунікацій

Біографія

Народилася в Тернопільській області. Освіта – вища. У 1995 році закінчила філологічний факультет Запорізького державного університету за спеціальністю «Українська мова та література»; у 2005 – факультет післядипломної освіти Запорізького національного університету за спеціальністю «Журналістика».

Після закінчення університету працювала асистентом на кафедрі загального мовознавства, асистентом і викладачем на кафедрі української мови філологічного факультету і старшим викладачем на кафедрі теорії літератури та журналістики факультету журналістики Запорізького національного університету.

Викладала мову ділових паперів в Українсько-фінському інституті менеджменту та бізнесу.

Працювала літературним редактором Обласної академічної газети «Запорізький університет».

Із 2011 року за сумісництвом викладаю в Економіко-правничому коледжі ЗНУ. Виконувала обов’язки голови циклової комісії видавничої справи та редагування в Економіко-правничому коледжі ЗНУ.

Упродовж 2006/2007 н.р. і з 2011 року виконую обов’язки помічника ректора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

E-mail: gmykytiv@ukr.net

Наукова робота

Коло наукових інтересів: дизайн періодичних і неперіодичних видань, рекламної продукції, шрифтографія друкованої продукції, архітектоніка друкованого видання, візуалізація інформації, особливості макетування та верстки друкованого видання, оформлення ілюстрацій у пресі, художньо-технічна естетика електронних ресурсів, змістово-формальна і жанрова парадигма журналістських текстів, лінгвостилістичні особливості фольклорних текстів.

Керую студентською проблемною науковою групою «Художньо-технічна естетика електронних ресурсів і друкованих видань». Готую студентів до участі в наукових конференціях, всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Під моїм керівництвом опубліковано більше 90 студентських наукових тез і статей.

Автор 38 наукових публікацій, 5 навчальних, навчально-методичних посібників (2010 – 2013 рр., співавтор 1 науково-популярного видання «Міжнародні обрії Запорізького національного університету» (2013 р.) , співавтор і секретар редколегії видання «Літопис Запорізького національного університету» (2017 р.).

У 2017 році брала участь у міжнародному семінарі «Виклики багатомовної освіти в Україні» (Естонська Республіка).

Інформація надана факультетом журналістики

Микитів Галина Володимирівна