Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Костюк Юрій Вікторович

Костюк Юрій Вікторович

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра журналістики

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики

Контакти

Графік консультацій

  • Понеділок, 12.55 — 14.15

Дисципліни

  • Вступ до спеціальності
  • Радіовиробництво
  • Теорія та методика журналістської творчості
  • Політична журналістика

Біографія

Народився 10 листопада 1985 року в с. Максимівка, Вільнянського району, Запорізької області. У 2003 році, після закінчення балабинської Загальноосвітньої середньої школи, вступила на філологічний факультет Запорізького державного університету (спеціальність журналістики). Завершив навчання у 2008 р. З вересня 2009 року по травень 2011 року працював учителем інформатики у ЗНВК «Мрія».

У серпні 2008 р. вступив у магістратуру факультету соціології та управління, яку закінчив у серпні 2009 року. У жовтні 2009 року вступив в аспірантуруІнституту Журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, у 2015 році захистив кандидатську дисертацію і здобув науковий ступінь кандидата наук соціальних комунікацій.

З вересня 2009 року працював на посаді асистетна кафедри видавничої справи та редагування. У 2009 р. був призначений на посаду заступника декана з міжнародних питань. У 2017 році почав працювати на посаді доцента кафедри журналістики Запорізького національного університету.

Наукова робота

Автор багатьох наукових статей з основ журналістики, радіовиробництва, журналістських професій та специфіки діяльності медіа у період війни, співавтор колективних наукових монографій із питань медіакультури, роботи журналістів.

Інформація надана факультетом журналістики

Костюк Юрій Вікторович