Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Доценко Катерина Олексіївна

Доценко Катерина Олексіївна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри

Графік консультацій

 • Вівторок 12:55 – 14:15

Дисципліни

 • Посади за фахом
 • Виборчий PR та сучасні передвиборчі технології
 • Практика PR діяльності
 • Практикум з політичного піар
 • Спеціалізація. PR - жанри та PR - технології
 • Галузева реклама і ПР.Міжнародна тематика
 • Спеціалізація. Реклама.Організація роботи рекламної агенції
 • Теорія реклами і зв`язків з громадськістю. Брендин
 • Зарубіжна реклама і ПР
 • Професійна підготовка. Іміджологія
 • Фотожурналістика

Біографія

Народилася у м. Запоріжжя. Освіта – вища. 2000 року закінчила з відзнакою магістратуру факультету журналістики Запорізького національного університету за спеціальністю «Українська мова та література». У 2005 р. успішно захистила дисертацію на тему «Трансформація античних мотивів і образів у творчості Н. Королевої» та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.01.01 – «Українська література». У 2005 р. паралельно закінчила з відзнакою факультету післядипломної освіти Запорізького національного університету за спеціальністю «Журналістика». Має сертифікат «Перекладач англійської мови». Має практичний досвід роботи в рекламному журналі «QP» (журналіст, копірайтер, коректор) та на біржах копірайтингу (копірайтер-рерайтер).

У 2017 р. пройшла стажування за програмою Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень (за підтримки IREX Міжнародної ради досліджень і обмінів), брала участь у роботі тренінгів «Активні громадяни» (під егідою Британської ради) та тренінгу з написання грантів для програми ЄС "Креативна Європа" (під егідою Національного Бюро програми "Креативна Європа Україна" створеного Міністерством Культури України при підтримці посольства Європейського Союзу в Україні).

Викладає такі основні курси: «Практика PR-діяльності», «Брендинг», «Фотожурналістика», «Спеціалізація. PR-жанри та PR-технології», «Галузева реклама та PR. Міжнародна тематика», «Зарубіжна реклама та PR», «Спеціалізація. Організація роботи рекламної агенції», «Практикум з політичного PR», «Виборчий PR та сучасні передвиборчі технології», «Посади за фахом». Є загальним керівником навчальних і виробничих практик студентів по кафедрі теорії комунікацій, реклами та зв’язків із громадськістю.

E-mail: kato2003@ukr.net

Наукова робота

Коло наукових інтересів: теорія та практика прикладних соціально-комунікативних технологій, реклама та піар, фотожурналістика. Автор монографії «Міфопоетичний дискурс творчості Наталени Королевої в контексті розвитку української літератури та публіцистики» (2012 р.), 13 методичних вказівок, понад 50 наукових публікацій у вітчизняних та закордонних журналах, а також співавтор колективних монографій «Прикладні соціально-комунікативні технології: теорія та практика» (2016 р.) та «Медіакультура в контексті інтердисциплінарних досліджень» (2017).

Інформація надана факультетом журналістики

Доценко Катерина Олексіївна