Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Бухаріна Людмила Михайлівна

Бухаріна Людмила Михайлівна

ЗНУ Викладачі Факультет менеджменту Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики

Завідувач кафедри, професор, доктор економічних наук, професор

Дисципліни

• основи підприємництва
  • менеджмент підприємницької діяльності
  • фінансовий менеджмент
  • публічне адміністрування

Розклад консультацій

Біографія

В Запорізькому національному університеті на кафедрі підприємництва, менеджменту організацій та логістики здійснює науково-педагогічну діяльність з 2008 року. З 2015 року очолює науково-педагогічний колектив кафедри.

Бухаріна Л.М. є членом науково-методичної комісії з бізнесу управління та права (підкомісія 07 Управління та адміністрування, спеціальність 076 Підприємництво торгівля та біржова діяльність) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти зі спеціальності 073 Менеджмент.

Наукова робота

Головний редактор наукового фахового електронного видання (кат. Б) «Менеджмент та підприємництво: тренди розвитку» (з 2017 р.), автор більше 90 наукових праць, 12 навчально-методичних видань, 3 монографій, 1 підручника, 1 науково-практичного посібника, 1 авторського свідоцтва на науковий твір.

Тематичне спрямування наукових робіт: стратегічні засади соціально-економічного розвитку регіону, менеджмент підприємницької діяльності, соціальний капітал (ORCID ID 0000-0002-7173-6619 )

Інформація надана факультетом менеджменту

Бухаріна Людмила Михайлівна