Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Волков Володимир Петрович

Волков Володимир Петрович

ЗНУ Викладачі Факультет менеджменту Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри, доктор технічних наук, професор

Контакти

Email:

Розклад консультацій

Дисципліни

Біографія

Народився 24.05.1949 у м. Запоріжжя. У 1976 р. з відзнакою закінчив Запорізький машинобудівний інститут. У 1985 р. достроково закінчив аспірантуру при Київському інституті цивільної авіації і захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, з 1999 р. – доктор технічних наук. Працював доцентом кафедри металорізальних верстатів та інструментів Запорізького машинобудівного інституту, старшим науковим співробітником, а пізніше – заступником директора Інституту механізації тваринництва, віцепрезидентом Міжнародного благодійного фонду з питань технічної гуманітарної допомоги, заступником генерального директора з комерційної роботи спільного Україно-болгарського підприємства «Інтерсистема» та на ін.посадах. З 2003 р.- професор кафедри галузевого менеджменту ЗНУ, з 2005 р. – проректор ЗНУ з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри галузевого менеджменту ЗНУ.

Наукова робота

Має 143 публікації, у тому числі10 винаходів. Наукова спеціалізація: дослідження організаційно-економічних діагностичних ознак в управлінні багатофакторними виробничими та сервісними системами на основі концепції логістики. Підвищував кваліфікацію у Талліннській школі менеджерів, Севастопольському інформаційному центрі, освітянському центрі «Гедеон-інтер», Дніпропетровському національному університеті.

Лауреат премії ім. М. Андросова в галузі виробництва, нагороджений медаллю «Изобретатель СССР», академік Української академії трибо техніки, член Асоціації ділового співробітництва «Координаційний центр» при Кабінеті Міністрів, Верховній раді та Секретаріаті Президента України, ст. науковий співробітник ВАК України, член Міжвідомчої комісії при Комітеті Верховної Ради з питань культури і духовності, академік Академії наук соціальних технологій та міського самоврядування (Росія), член обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, член Експертної ради ДАК за напрямом «Менеджмент, торгівля і державне управління», член науково-методичної комісії МОН України з менеджменту й адміністрування. У 2008 році – присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України». Нагороджений медаллю «За розвиток рідного краю» (2008 р.), орденом «За розвиток Запорізького краю» ІІ ст. (2009).

Інформація надана факультетом менеджменту

Волков Володимир Петрович