Головна сторінка / Викладачі / Гудима Ольга Вікторівна

Гудима Ольга Вікторівна

ЗНУ Викладачі Факультет менеджменту Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики

Кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• Вівторок 9-35 -11-10
  • Середа 8-00 - 9-20

Дисципліни

• Менеджмент
  • Бізнес-планування логістичних систем
  • Стандартизація та сертифікація
  • Стратегічне бюджетування та управління
  • Управління внутрішнім туризмом
  • Дослідження ринку ГКТ сфери
  • Облік і аудит
  • Податковий менеджмент в ГКТс.

Стаж викладання у ВНЗ: 24 роки.

У 1999 р. закінчила Запорізький інститут державного та муніципального управління, за спеціальністю «Менеджмент організацій».

У 2004 р. закінчила Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління», за спеціальністю «Управління навчальними закладами»

У 2007 р. закінчила Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління», за напрямком підготовки «Право».

У 2017 р. закінчила Класичний приватний університет, отримала диплом бакалавра за спеціальністю «Облік і оподаткування»

У 2005 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності економіка сільського господарства і АПК та отримала диплом кандидата наук.

У 2009 році присвоєно вчене звання доцента.

1999-2021 рр. - працювала на кафедрі обліку та оподаткування, Класичного приватного університету.

Співвиконавець науково-дослідних робіт: «Методологія та практика бюджетно-податкової та облікової політики розвитку національного господарства України» (номер державної реєстрації (0116U008201)

З 2021 року працює доцентом кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту в Запорізькому національному університеті.

Членкіня ГО «МФНО» EDUCATORS AND SCHOLARS INTERNATIONAL FOUNDATION, 2021-2024 рр.

Стажування та підвищення кваліфікації

Постійно підвищує свій професійний рівень. У 2022 рр. проходила очне підвищення кваліфікації у Запорізькому національному університеті за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність в обсязі 150 годин.

У 2022 році проходила заочне закордонне підвищення кваліфікації «ACADEMIC INTERGRITY IN THE TRAINING FOR MASTERS AND DOCTORS OF PHILOSOPHY (PHD) IN THE COUNTRIES OF THE EUROPEAN UNION AND UKRAINE» в Instytut Badawczo – Rozwojowy Lubelskiego Parku. Lublin. Republik of Poland в обсязі 45 годин.

Наукова робота

Автор понад 50 наукових публікацій, у т. ч. наукові статті у фахових виданнях України та зарубіжних наукових виданнях та інших.

Керує науково-дослідною роботою студентів, підготувала до участі у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях понад 10 студентів.

Впродовж 2020-2023 рр. активно займалася зі студентами науковою діяльністю, підготувала їх до участі у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, де вони займали призові місця.

Наукові інтереси: розвиток сучасного менеджменту, дослідження теорій сучасного управління підприємствами, вирішення економічних проблем підприємств різних форм власності та проблем інтеграції економіки України до світового господарства.

Інформація надана факультетом менеджменту

Гудима Ольга Вікторівна