Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Дисципліни

• Історія англійської мови
  • Стилістика англійської мови
  • Практика англійської мови (інтерпретація тексту)

Графік консультацій

• Вівторок 13.00 – 15.00

Біографія

Народилася у м. Харкові 2 червня 1955 року. У 1962 році вступила до загальноосвітньої середньої школи № 58 м. Запоріжжя, яку закінчила у 1972 році. В цьому ж році вступила на факультет іноземних мов Запорізького державного педагогічного інституту, який закінчила у 1977 році (спеціальність – вчитель англійської та німецької мови середньої школи).

З 1977 року по 1981 рік працювала вчителем у Балабинській середній школі, а потім – у Запорізькій загальноосвітній школі №47.

З 1981 року по теперішній час працює на кафедрі англійської філології факультету іноземної філології.

В 1987 році захистила кандидатську дисертацію на тему: “Засоби вираження негативної оцінки в історії англійської мови” в Київському державному інституті іноземних мов (зараз – Київський національний лінгвістичний університет).

В 2013 році захистила докторську дисертацію: “Когнітивно-дискурсивний потенціал оцінки і засоби її вираження в сучасній англійській мові” (Одеський національний університет ім.І. І. Мечникова).

Коло наукових інтересів: когнітивна лінгвістика, дискурсологія, концептологія.

Автор 4 монографій та більш як 100 наукових статей. Має п’ятьох захищених аспірантів. Є рецензентом міжнародного наукового журналу Lege artis. Language yesterday, today, tomorrow. The Journal of University of SS Cyril and Methodius in Trnava. Warsaw: De Gruyter Open.

Член спеціалізованої вченої ради К 17.051.02 у Запорізькому національному університеті

Член редколегії фахових наукових журналів 1. Вісник Запорізького національного університету. Серія: Філологічні науки. 2. «Нова філологія». – Запоріжжя, ЗНУ 3. «Науковий вісник Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Серія: Філологічні науки (мовознавство)».

Інформація надана факультетом іноземної філології

Приходько Ганна Іллівна