Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Тєлкова Оксана Василівна

Тєлкова Оксана Василівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра романської філології і перекладу

Кандидат філологічних наук, в. о. зав. кафедри, доцент кафедри

Контакти

Розклад консультацій

  • Вівторок - 14.30-15.30,
  • четвер -  14.30-15.30

Дисципліни

  • Перша іноземна мова (іспанська) - 1, 2, 4 курси
  • Іспанська мова
  • Академічне письмо
  • Сучасні лінгвістичні наукові парадигми
  • Історія першої іноземної мови (іспанської)
  • Дискурсологія і текстологія
  • Теорія та практика перекладу.

Біографія

У 1994 році закінчила Запорізький державний університет за фахом "Філолог. Викладач францізької мови і літератури. Викладач іспанської мови. У 2010 році захистила кандидатську дисертацію і отримала звання кандидата філологічних наук. У 2012 році отримала звання доцента кафедри романської філології і перекладу. За фахом працює 28 років. Викладає навчальні дисципліни за освітньою програмою "Мова і література (іспанська)". Є гарантом ОПП "Мова і література (іспанська)" для першого (бакалаврського рівня освіти) та входить у склад проєктної групи освітньо-професійної програми підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня освіти «Мова і література (іспанська)».

З 01.09.2022 виконує обов’язки завідувача кафедри романської філології і перекладу.

Є автором двох навчальних посібників та двох навчально-методичних посібників, двох методичних рекомендацій, двох словників, двох практикумів та одного конспекту лекцій, підготовлених для здобувачів освітньо-професійної програми “Мова та література (іспанська).

Наукова робота

За останні 5 років опублікувала: 3 наукові статті у збірниках, що включені до профілю ERIH PLUS та Index Copernicus; 1 статтю у нефаховій збірці; взяла участь у семи міжнародних конференціях з опублікуванням тез доповіді (з них чотири - в зарубіжних виданнях).

З 01.11.2019 року здійснює керівництво дисертаційним дослідження аспірантки Мішукової О.М. за темою «Лінгвосеміотичні та національно-культурні особливості іспаномовного гастрономічного дискурсу». Здійснює керівництво студентською науковою проблемною групою за темою «Національно-культурна специфіка іспанського дискурсу».

Інформація надана факультетом іноземної філології

Тєлкова Оксана Василівна