Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Ваніна Ганна Вікторівна

Ваніна Ганна Вікторівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра викладання другої іноземної мови

Кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Контакти

Розклад консультацій

 • Вівторок 12.55
 • Четвер 11.25
 • Дисципліни

  • Практичний курс другої іноземної мови (англійської) 4 курс, культура усного мовлення

  Біографія

  Кандидат філологічних наук, доцент, народилася у 1981 році.

  У 2005 році закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю «Мова і література (англійська)» та здобула кваліфікацію магістра філології, викладача англійської мови та літератури, викладача німецької мови у вищих навчальних закладах. У 2006 році вступила до денної аспірантури Запорізького національного університету.

  У 2011 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 10.02.17 – порівняльно-історичне і типологічне мовознавство на тему “Особливості вербалізації концепту PR / ПІАР / ПИАР в англійському (американський варіант), українському та російському газетному дискурсі” у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, м.Київ.

  У 2015 році отримала вчене звання доцента кафедри викладання другої іноземної мови.

  З 2010 року працює на кафедрі викладання другої іноземної мови.

  У 2010 році за активну участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, активну професійну орієнтацію серед учнівської молоді Запорізької області нагороджена грамотою управління остіви і науки Запорізької обладміністрації.

  У 2012 році за активну участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання на базі Запорізького національного університету нагороджена грамотою управління освіти і науки Запорізької обладміністрації.

  У 2014 році за якісне, відповідальне виконання дорученої справи, створення гідного іміджу факультету іноземної філології та університету, підтримку дружньої, доброзичливої атмосфери на факультетському та загально університетському рівні оголошена подяка деканом факультета іноземної філології.

  У 2021 році за проведення тренінгу для учасників Школи лідерів учнівського самоврядування нагороджена подякою ректора ЗНУ

  Наукова робота

  Коло наукових інтересів: когнітивна лінгвістика, лінгвокультурологія, креативне письмо, інтерактивні види роботи при вивченні іноземної мови, сучасні методики викладання іноземних мов.

  Профіль Google Scholar - https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=Sj4s6EAAAAAJ&view_op=list_works&gmla=AJsN-F4CpO0FDz1L1qEZocA1LRdSmZoDLrWo8VYoOFFS-Sy4muZNPNJohwb-rwOE3MtMn6NgqmZ2AhT0WE8pAg8BNQ12QI60fkTuXxc_eCJo2V-byM-Jr5U

  ORCID id - https://orcid.org/0000-0002-6804-5278

  Інформація надана факультетом іноземної філології

  Ваніна Ганна Вікторівна