Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Александров В’ячеслав Миколайович

Александров В’ячеслав Миколайович

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра викладання другої іноземної мови

Кандидат педагогічних наук, доцент

Дисципліни

  • Практика викладання англійської мови
  • Практика викладання німецької мови як другої іноземної

Біографія

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри викладання другої іноземної мови, народився у 1959 році. Закінчив Запорізький державний педагогічний інститут у 1985 році за спеціальністю вчитель англійської та німецької мови. З1985 працював викладачем англійської та німецької мови у школах № 96, 31, 59. З 1990 року - методист інтенсивного курсу вивчення англійської мови центру НТТМ, працював викладачем курсів у Києві, Хмельницькому, а також у Прибалтиці та Польщі. Велику увагу приділяє розвитку мовних навичок засобами мистецтва музики та драматургії. Грає на фортепіано, гітарі, режисер багатьох студентських вистав.

Захистив дисертацію зі спеціальності «Теорія та методика навчання (германські мови)» у спеціалізованій вченій раді державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»

Наукова робота

Коло наукових інтересів: програми занурення, навчання іноземної мови засобами інтенсивної методики.

Автор понад 50 наукових публікацій. Керівник студентської науково-дослідної роботи. Був відзначений грамотою ректора за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток науки, за високі досягнення в науково-педагогічній діяльності.

Інформація надана факультетом іноземної філології

Александров В’ячеслав Миколайович