Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Бєляєва Анастасія Вікторівна

Бєляєва Анастасія Вікторівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра викладання другої іноземної мови Кафедра німецької філології, перекладу та світової літератури Кафедра іноземних мов професійного спрямування

Кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

 • середа 11.25-12.45
 • четвер 11.25-12.45
 • Дисципліни

  • Іноземна мова (англійська)
  • Іноземна мова професійно-комунікативної спрямованості (англійська)
  • Academic writing (Академічне письмо)

  Біографія

  У 2006 отримала диплом магістра філології з відзнакою, кваліфікація «Викладач англійської мови та літератури у вищих навчальних закладах, викладач французької мови». У 2012 захистила кандидатську дисертацію на тему «Концепт ОСВІТА в англійській, французькій, українській та російській мовах» у Донецькому національному університеті.

  З 2007 по 2010 працювала на посаді викладача кафедри ділової комунікації Запорізького національного університету. З 2010 працювала на посаді викладача кафедри іноземних мов професійного спрямування. З вересня 2014 по теперішній час працює на посаді доцента кафедри іноземних мов професійного спрямування.

  Учасниця програми академічного обміну ERASMUS + в університеті Міньо, Португалія. Підвищувала кваліфікацію на курсах дистанційного навчання EdX, WizIQ, FutureLearn. Навчалась за програмою American English E-teacher Progam на курсі “Using Educational Technology” від Iowa State University.

  Знання мов: англійська ANGLIA ESOL C2; французька В2+; португальська B2

  Наукова робота

  Коло наукових інтересів: контрастивна лінгвістика, когнітивна лінгвістика, методика викладаня іноземної мови професійного спрямування. Автор більше ніж 25 наукових публікацій, навчально-методичних посібників та підручників.

  Інформація надана факультетом іноземної філології

  Бєляєва Анастасія Вікторівна