Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Волкова Анжела Володимирівна

Волкова Анжела Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра іноземних мов професійного спрямування

Старший викладач

Контакти

Розклад консультацій

 • середа 14.30-15.30,
 • четверг 11.30-12.30
 • Дисципліни

  • Англійська мова професійно-комунікативної спрямованості
  • Іноземна мова (англійська)

  Біографія

  З відзнакою закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Викладач англійської та німецької мов». У 2010 році здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Педагогіка вищої школи»

  17.03.2019 - 5.05.2019 завершила стажування в Школі Безперервної Освіти в Американському Університеті у Каїрі за навчальною програмою (ETLS 400) «English for Math and Science» з оцінкою "A-" (відмінно); мета - оновлення теоретичних і практичних знань з методики викладання англійської мови професійного спрямування та вдосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення і розширення професійних знань.

  Березень- грудень 2020. Учасник Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України (Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme) при Британській Раді в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Член ініціативної групи ЗНУ, яка планує реалізацію проекту: «Тренінг-центр ЗНУ: інноваційні технології у викладанні та навчанні», з метою вивчення, поширення та впровадження в освітній процес Запорізького національного університету інноваційних методів та технологій викладання і навчання.

  Коло наукових інтересів: інноваційні технології викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах, комунікативний метод навчання англійської мови.

  Особисті якості: здатність до постійного професійного розвитку, самооцінювання та рефлексії; якість викладання та вміння організувати навчальний процес; вміння використовувати професійний і новаторський досвід; об’єктивність і вимогливість у процесі навчання; вміння створювати психологічно комфортний мікроклімат в аудиторії, орієнтований на розвиток студентів та мотивацію до навчання.

  Наукова робота

  Коло наукових інтересів: інноваційні технології викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах, комунікативний метод навчання англійської мови.

  Інформація надана факультетом іноземної філології

  Волкова Анжела Володимирівна