Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Волкова Анжела Володимирівна

Волкова Анжела Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра викладання другої іноземної мови Кафедра німецької філології, перекладу та світової літератури Кафедра іноземних мов професійного спрямування

Старший викладач

Контакти

Розклад консультацій

 • середа 14.30-15.30,
 • четверг 11.30-12.30
 • Дисципліни

  • Англійська мова професійно-комунікативної спрямованості
  • Іноземна мова (англійська)

  Біографія

  З відзнакою закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Викладач англійської та німецької мов». У 2010 році здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Педагогіка вищої школи»

  17.03.2019 - 5.05.2019 завершила стажування в Школі Безперервної Освіти в Американському Університеті у Каїрі за навчальною програмою (ETLS 400) «English for Math and Science» з оцінкою "A-" (відмінно); мета - оновлення теоретичних і практичних знань з методики викладання англійської мови професійного спрямування та вдосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення і розширення професійних знань.

  Березень- грудень 2020. Учасник Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України (Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme) при Британській Раді в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Член ініціативної групи ЗНУ, яка планує реалізацію проекту: «Тренінг-центр ЗНУ: інноваційні технології у викладанні та навчанні», з метою вивчення, поширення та впровадження в освітній процес Запорізького національного університету інноваційних методів та технологій викладання і навчання.

  Коло наукових інтересів: інноваційні технології викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах, комунікативний метод навчання англійської мови.

  Особисті якості: здатність до постійного професійного розвитку, самооцінювання та рефлексії; якість викладання та вміння організувати навчальний процес; вміння використовувати професійний і новаторський досвід; об’єктивність і вимогливість у процесі навчання; вміння створювати психологічно комфортний мікроклімат в аудиторії, орієнтований на розвиток студентів та мотивацію до навчання.

  Наукова робота

  Коло наукових інтересів: інноваційні технології викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах, комунікативний метод навчання англійської мови.

  Інформація надана факультетом іноземної філології

  Волкова Анжела Володимирівна