Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Мурко Ірина Іванівна

Мурко Ірина Іванівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра іноземних мов професійного спрямування

Старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування

Контакти

Розклад консультацій

  • Вт 14:30
  • Пт 14:30

Дисципліни

  • Іноземна мова (англійська)
  • Англійська мова професійно-комунікативної спрямованості

Біографія

Мурко Ірина Іванівна, 1972 р.н., у 1995 р. закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «англійська мова та література» з присвоєням кваліфікації спеціаліста «Філолог. Викладач англійської мови та літератури». У 2009 закінчила Державний вищий навчальний заклад «Запорізький національний університет» Міністерства освіти і науки України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та здобула кваліфікацію викладача університетів та вищих навчальних закладів.

З 1995 року працює на кафедрі іноземних мов професійного спрямування.

У 2014 р. отримала Подяку ректора ЗНУ за якісно виконане завдання ректорату щодо перекладу на англійську мову випускової документації для студентів-випускників Запорізького національного університету.

У 2016 р. нагороджена Подякою ректора ЗНУ за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 50-річчя факультету іноземної філології.

Наукова робота

Наукові інтереси: взаємодія національних варіантів англійської мови на лексико-семантичному рівні; викладання англійської мови у вищій школі; проблеми організації освітнього процесу та інтеграції вищої школи України в європейський та міжнародний освітній простір.

Автор наукових праць з актуальних проблем методики викладання іноземних мов та педагогіки вищої школи. Автор та співавтор наукових статей у фахових виданнях України з проблем взаємодії національних варіантів англійської мови, питань викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах. Регулярно бере участь у роботі міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій з публікацією тез доповідей у матеріалах конференцій. Автор та співавтор численних навчально-методичних посібників.

URL-посилання на профіль в Google Scholar:https://scholar.google.com/citations?user=8W9qFukAAAAJ&hl=ru

Інформація надана факультетом іноземної філології

Мурко Ірина Іванівна