Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Маслова (Воробйова) Марина Вікторівна

Маслова (Воробйова) Марина Вікторівна

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови

Кандидат філологічних наук, доцент, докторант

Контакти

Графік консультацій

  • Вівторок 14.30 – 15.50;
  • Субота 12.55 – 14.15

Дисципліни

  • Порівняльна стилістика

Біографія

У 2005 році з відзнакою закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю «Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію магістра філології, викладача англійської мови та літератури у вищих навчальних закладах, викладача французької мови. У 2006 році вступила до денної аспірантури Запорізького національного університету.

У грудні 2011 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук на тему «Алюзія у сучасному англомовному публіцистичному дискурсі: структура, семантика, функціонування».

У 2010 та 2012 роках відзначена почесними грамотами Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за активну участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання на базі Запорізького національного університету, активну професійну орієнтацію серед учнівської молоді Запорізької області.

У лютому 2016 року отримала вчене звання доцента.

З лютого 2015 року до серпня 2016 року обіймала посаду заступника декана з виховної роботи факультету іноземної філології. У травні 2016 року нагороджена грамотою Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті, якісну спортивно-масову роботу протягом 2015-2016 навчального року.

З жовтня 2014 року є відповідальним редактором фахової збірки наукових праць «Нова філологія», що видається факультетом іноземної філології Запорізького національного університету.

З вересня 2016 року обіймає посаду заступника декана з наукової роботи факультету іноземної філології.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: стилістика, лінгвістика тексту, лінгвосеміотика, теорія інтермедіальності, математичні методи у лінгвістиці.

Автор близько 30 наукових праць.

З 2014 року входить до оргкомітету міжнародної конференції «Іноземна філологія у ХХІ столітті» та міжвишівської конференції «Синергетика у філологічних дослідженнях», які проводяться на базі факультету іноземної філології Запорізького національного університету.

З 2016 року входить до оргкомітету студентських конференцій «Різдвяні читання» та «Молода наука».

З 2016 року керує роботами, що виконуються в рамках Малої академії наук.

Інформація надана факультетом іноземної філології

Маслова (Воробйова) Марина Вікторівна