Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Чиженок Тамара Макарівна

Чиженок Тамара Макарівна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту

Кандидат біологічних наук, доцент, член-кореспондент Академії менеджменту в освіті і культурі

Дисципліни

Біографія

Чиженок Тамара Макарівна – педагог з багаторічним досвідом. Працює на факультеті фізичного виховання з 1970 року.

У 1970 році закінчила Запорізький педагогічний інститут зі спеціальності: педагогіка та психологія дошкільна, у 1974 році закінчила факультет фізичного виховання, названого інституту.

У 1978 році вступила до аспірантури Науково-дослідного інституту фізіології дітей та підлітків (м. Москва), яку у 1980 році успішно закінчила. У лютому 1981 року їй присвоєно ступень кандидата біологічних наук, а в листопаді 1984 року вчене звання доцента.

Чиженок Т.М. приймає активну участь у науковому житті факультету, університету, країни. Має понад 150 наукових публікацій (в тому числі посібники, методичні рекомендації, наукові статті). Під її керівництвом успішно захищено понад 400 кваліфікаційних дипломних робіт.

У серпні 1998 року вона нагороджена знаком “Відмінник освіти України”. У травні 2000 року Т.М. Чиженок була обрана членом-кореспондентом Московської Академії менеджменту в освіті і культурі.

Тамара Макарівна Чиженок сьогодні продовжує наукову і педагогічну діяльність на кафедрі теорії та методики фізичної культури і туризму факультету фізичного виховання Запорізького національного університету.

Наукова робота

Інформація повинна не перевищувати 2000 символів.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Чиженок Тамара Макарівна