Доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії
- Фізична терапія при мультисистемній патології
У 1999 році з відзнакою закінчила магістратуру факультету фізичного виховання ЗДУ за спеціальністю «Фізична реабілітація». З 2000 р. працює на факультеті фізичного виховання: викладачем, старшим викладачем, доцентом(з 2005 р.),заступником декана з виховної роботи(з 2007 р.),професором (з 2012 р.) кафедри фізичної реабілітації. З 2013 р. до сьогодні обіймає посаду професора , завідувача кафедри фізичної реабілітації.
У 2004 році закінчила аспірантуру при ЗДУ за спеціальністю «Фізіологія людини та тварин» і захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді при КНУ ім. Т. Шевченка на тему «Адаптивні можливості серцево-судинної системи дітей шкільного віку та шляхи їх корекції». У 2012 році захистила докторську дисертацію у спеціалізованій вченій раді при ХНУ ім. Н. В. Каразіна на тему «Роль системи синтезу оксиду азоту у забезпеченні адаптації серцево – судинної системи людини до фізичних навантажень».
Під її науковим керівництвом захищено сім кандидатських дисертацій. Член спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських і докторських дисертацій у Чернівецькому національному університеті імені Богдана Хмельницького та Національному університеті фізичного виховання та спорту України.
Надає методичну допомогу реабілітаційним установам м. Запоріжжя та Запорізької області , читає цикли лекцій для студентів центру післядипломної освіти, член журі Всеукраїнського етапу олімпіади з фізичної реабілітації , член журі Всеукраїнського етапу конкурсу студентських наукових робіт з фізичної терапії, член журі обласного конкурсу малої академії наук за номінацією «Валеологія» та обласного конкурсу застосування методу проектів . Співорганізатор і учасник постійно діючих обласних семінарів для фахівців з фізичної терапії та ерготерапії.
Має досвід участі у складі виїзних експертних комісій МОН України , експертних радах з ліцензування і акредитації. Входить до складу робочої групи ЗНУ для оновлення складових галузевого стандарту вищої освіти.
Наукові результати Н. В. Богдановської відображені у понад 200 наукових працях: статтях у фахових виданнях України та зарубіжжя, 11 навчальних посібниках із грифом МОН України , двох монографіях, десяти патентах на винахід і корисну модель, п’яти свідоцтвах авторського права на твір, науково - методичних рекомендаціях та ін..
orcid.org/0000-0002-2410-845X
https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=25421431800