Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Бойченко Кирило Юрійович

Бойченко Кирило Юрійович

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра медико-біологічних основ фізичної культури та спорту

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

 • Понеділок 13:00-15:00
 • Дисципліни

  • Гідрокінезотерапія

  Біографія

  У 2017 році закінчив з відзнакою магістратуру Запорізького національного університету за спеціальністю «Спорт» та здобув ступінь вищої освіти «магістр». До цього закінчив ЗНТУ за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем». З 2011 року працює в Запорізькому національному університеті, спочатку на посаді молодшого наукового співробітника, наукового співробітника науково-дослідної частини, з 2014 року викладачем, старшим викладачем кафедри «Медико-біологічних основ фізичного виховання і спорту». В 2018 році пройшов школу педагогічної майстерності при Запорізькому національному університеті. В 2019 році захистив дисертацію за спеціальністю «Олімпійський і професійний спорт» на тему: «Ефективність застосування інноваційних підходів в системі моніторингу функціональної підготовленості спортсменів вищої кваліфікації» та здобув науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання і спорту. В 2020 році пройшов мовні курси та отримав сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти на рівні В2 з англійської мови. В 2020 році за результами рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників університету увійшов до числа кращих науковців в номінації «Старші викладачі, викладачі, асистенти».

  Наукова робота

  В наявності 40 опублікованих праць, з них 20 статей – у наукових фахових виданнях України, у тому числі 5 – у виданнях, які включені до міжнародних наукометричних баз Index Copernicus та 3 – в іноземних виданнях, включеному до бази Scopus; 4 свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір; тези та сертифікати за участь у наукових та науково-практичних конференціях Всеукраїнських та Міжнародного рівня; методичні рекомендації до лабораторних занять.

  https://orcid.org/ 0000-0001-9357-2371

  https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57211333730

  https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=36069182200

  Інформація надана факультетом фізичного виховання

  Бойченко Кирило Юрійович