Головна сторінка / Викладачі / Кушнір Сергій Миколайович

Кушнір Сергій Миколайович

ЗНУ Викладачі Юридичний факультет Кафедра конституційного та адміністративного права

Доктор юридичних наук, професор, професор кафедри, проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення

Розклад консультацій

• Понеділок 12:55 - 13:15
  • П'ятниця 11:25 - 12:45

Дисципліни

• Права і свободи людини і громадянина в Україні

Біографія

Кандидатська дисертація на тему «Правові засоби громадського контролю в механізмі правового регулювання», спеціальність 12.00.01 - «теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», рік захисту 2011.

Докторська дисертація на тему «Державний контроль у сфері вищої освіти в Україні: організаційно-правовий аспект», спеціальність 12.00.07 - «адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», рік захисту 2018.

• Вчене звання професор (кафедра конституційного та трудового права), рік присвоєння – 2020.
  • Наукова робота

Коло наукових інтересів — фінансове право, адміністративно-господарське право, права і свободи людини і громадянина

ORCID https://orcid.org/0000-0002-3449-1261

Інформація надана юридичним факультетом