Головна сторінка / Викладачі / Козленко Наталія Валентинівна

Розклад консультацій

• середа з 12:00 до 13:00
  • Дисципліни

• Інтегрований курс історії літератури (давньої)
    • Інтегрований курс історії літератури (ІІ пол. ХІХ ст.)
    • Лінгвокраїнознавство країн першої іноземної мови

Біографія

Народилася в м. Запоріжжі. У 1985 р. закінчила Запорізьке педагогічне училище, а у 1990 р. з відзнакою – Орловський державний педагогічний інститут. З 2002 по 2005 рр. навчалася в аспірантурі при Запорізькому національному університеті за спеціальністю 10.01.02 – «Російська література». У 2009 р. отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Педагогіка вищої школи». Починала працювати в Запорізькому національному з 2001 р. на посаді молодшого наукового співробітника наукової лабораторії фольклористики та художнього перекладу. З листопада 2005 року працювала асистентом кафедри зарубіжної літератури ( з 2008 р. – російської філології; з 2017 – слов’янської філології); з 2016 р. - викладачем кафедри.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: історія російської літератури ХХ ст., російська літературна казка.

Керує науковою роботою студентів освітнього рівня бакалавр. Результати дослідницької діяльності студентів представлені в науково-практичних студентських конференціях та публікаціях у наукових виданнях.

Бере участь в укладанні збірників фольклорних текстів.

Автор більш ніж 20 наукових та навчально-методичних праць, активний учасник міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій.

Інформація надана філологічним факультетом

Козленко Наталія Валентинівна