Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили медійних представників студентства – переможців конкурсу «Face ZNU’16»

У ЗНУ визначили медійних представників студентства – переможців конкурсу «Face ZNU’16»

У ЗНУ визначили медійних представників студентства – переможців конкурсу «Face ZNU’16»
12.05.2016 16:56 Все Факультети Студентська рада свято перемога факультет соціології та управління юридичний факультет

Дозвілля студентів Запорізького національного університету завжди відзначається яскравістю та різноманітністю. Воно сповнене численними цікавими подіями, зокрема різноплановими творчими конкурсами. Та свято харизми, інтелекту і краси «Face ZNU’16», яке проходило 11 травня в Запорізькому театрі ляльок, стало особливим для студентської молоді нашого вишу. Представники всіх факультетів та Економіко-правничого коледжу ЗНУ чекали на цю дату з помітним хвилюванням. Адже саме під час фіналу змагання, організованого представниками Студентської ради нашого вишу, мали визначити найбільш презентаційну пару університету – тих, хто завдяки своїй креативності та драйвовості протягом року представлятиме ЗНУ в теле- та інтернет-просторі та на зовнішній рекламі.

Проведення цього конкурсу – цілковита ініціатива студентського активу університету. Ідея організувати творче змагання «Face ZNU’16» стала наслідком прагнення молоді вишу долучитися до розробки його іміджу як провідного сучасного вищого навчального закладу регіонального рівня. Усі охочі представляти на рівні області та всієї України свої факультети та ЗНУ загалом мали задля цього пройти низку творчих випробувань. Їм потрібно було продемонструвати створені ними плакати факультетів та університету зі своїм зображенням, зняти промо-ролик та взяти участь у конкурсі талантів. На шляху до перемоги їм активно допомагали представники факультетів, які слідкували за етапами конкурсу, ставили лайки задля оцінки презентаційного матеріалу вподобаної пари у спеціальній групі в соціальній мері «ВКонтакте» (https://vk.com/event116564390) та масово прийшли підтримати представників своїх факультетів під час фінального змагання.
На початку заходу його почесний гість – проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук – привітав усіх учасників від імені адміністрації вишу. Він зазначив, що особливо приємно для керівництва ЗНУ те, що ініціювали, організували та провели захід члени студентської ради університету. Тим самим, на думку Геннадія Миколайовича, вони засвідчили, що справді є представниками студентського самоврядування, здатними вирішувати, хто саме представлятиме Запорізький національний університет під час рекламних та іміджевих компаній.
Усього участь у фіналі «Face ZNU’16» взяли 9 пар: Юлія Порада й Микола Пелешко з факультету іноземної філології, Надія Квітка й Єгор Прокопенко з факультету соціології та управління, Владислав Бандровський й Ольга Попова-Косовська з юридичного факультету, Катерина Степанова й Данило Валуєв із факультету журналістики, Рада Богданова й Дмитро Покрова з філологічного факультету, Марина Семіонова та Сергій Лось із математичного, Марина Карканова й Артем Ховхун із факультету фізичного виховання, Наталя Грома й Олексій Максименко з біологічного факультету й Аліна Блащик та Артем Цепєлєв із Економіко-правничого коледжу.
Оцінювало виступи студентів висококваліфіковане журі у складі: начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської (голова журі), випускника ЗНУ, який є медійним обличчям університету, засновника «Едісон Спейс Коворкінг» у Запоріжжі Микити Щербини, директора компанії «Магазин гарячих путівок Запоріжжя» Діани Вікторової, одного з найвідоміших фотографів нашого міста Станіслава Поліщука, засновників брендинг-студії «Ред мун» Григорія Шкарупила та Станіслава Миш’якова, журналіста місцевого ТРК «Запоріжжя» Юрія Поди, керівника із професійної підготовки студії візажу м. Запоріжжя Наталії Мороз та Андрія Матвєєва з SMMstudio (Запоріжжя).
Усі представники факультетів продемонстрували креативні яскраві плакати, на яких вони представляли ЗНУ широкому загалу, а також своє бачення промо-роликів для спонсорів заходу. Їхні презентації були нагороджені гучними оплесками та підбадьорливими вигуками всіх присутніх у залі. Та кульмінацією свята став конкурс талантів, під час якого студентська молодь вкотре продемонструвала, що в ЗНУ навчаються креативні та творчі особистості.
Зал оваціями зустрів музично-хореографічне відео від факультету іноземної філології. Не менше сподобалося глядачам несподіване поєднання авторської ліричної пісні, виконаної під гітару, та запального східного танка у виступі представників факультету фізичного виховання. Вибухами сміху винагородили вболівальники стендап від студентів філологічного факультету. Зачарувала присутніх лірична пісня в супроводі неймовірного хореографічного номеру від математичного факультету. Не менш вподобала зала запальний танок від Економіко-правничого коледжу. Майбутні журналісти продемонстрували публіці цікавий творчий мікс із різноманітних номерів, насамкінець зробивши висновок, що любити матерів – то їхній найбільший і найпотрібніший у житті талант. Представники біологічного факультету вразили присутніх творчою композицією на поезію Ліни Костенко, під час якої поєднали декламування, гру на синтезаторі та ліричний відеоряд. Стем із несподіваними, яскравими й кумедними номерами від факультету соціології та управління був зустрінутий оваціями. Із таким же запалом глядачі винагородили оплесками виступ представників юридичного факультету – чудовий дует скрипки та саксофону.
Голова журі конкурсу, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, оголошуючи результати конкурсу, відзначила: «Це змагання ще раз засвідчило, що кожен факультет нашого вишу має свою неповторну родзинку. Сьогодні ви всі, учасники свята, відкрилися перед нами з нового боку, підтвердивши свою драйвовість та креативність. Ми дуже вдячні Студентській раді за виявлену ініціативу та всім студентам за їхню активність і творчість!».
Переможцями змагання стали Надія Квітка й Єгор Прокопенко із факультету соціології та управління. А представники юридичного факультету – Владислав Бандровський та Ольга Попова-Косовська – поступилися їм за результатами конкурсу лише на один бал. Тож журі вирішило цього року, враховуючи, що такий конкурс поводиться вперше, ухвалити незвичне рішення: переможцями оголосили пари з обох факультетів. Саме вони потягом року, до наступного етапу конкурсу, стануть медійними представниками Запорізького національного університету. Присутні на заході шквалом оплесків підтримали таке рішення суддів. Переможці та учасники конкурсу отримали на згадку про свято цінні подарунки та море позитивних емоцій.

Таміла Тарасенко
Фотографії Андрія Потапова

Схожі новини