Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 70 викладачів ЗНУ завершили навчання на курсах інтенсивного вивчення іноземних мов

70 викладачів ЗНУ завершили навчання на курсах інтенсивного вивчення іноземних мов

70 викладачів ЗНУ завершили навчання на курсах інтенсивного вивчення іноземних мов
01.06.2016 09:12 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології концепція вивчення іноземних мов центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Вже третій рік поспіль у Запорізькому національному університеті діє унікальна програма, започаткована ректором ЗНУ Миколою Фроловим з активного впровадження вивчення іноземних мов для науково-педагогічних працівників ЗНУ. На базі факультету іноземної філології та Школи педагогічної майстерності абсолютно безкоштовно викладачі ЗНУ мають змогу підвищити рівень володіння іноземною мовою (англійською, німецькою, французькою). Протягом цього навчального року більше 70 викладачів удосконалювали свої знання іноземної мови, і, наразі, для них стартували випускні іспити, де вони повинні продемонструвати всі отриманні знання.

Так, 30 травня перед екзаменаційною комісією, до складу якої увійшли декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна та директор центру інтенсивного вивчення іноземних мов Наталя Костенко, викладачі першої групи рівня В1 (англійська мова) блискуче провели презентації своїх наукових досліджень мовою, що вивчалась, розповіли про свої посадові обов’язки в ЗНУ, а також успішно виконали лексико-граматичний тест англійською мовою, що відповідає кваліфікаційному рівню В1 (згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти).
Наприкінці іспиту голова комісії Галина Морошкіна зазначила: «Мене приємно вразив рівень мовної підготовки викладачів, усі презентації та доповіді були змістовними та інформативними. Більшість з відвідувачів курсів вільно володіють матеріалом – вони представили свої презентації без опори на текст та брали участь у дискусії англійською мовою». Галина Федорівна також підкреслила, що в групах інтенсивного вивчення іноземних мов для співробітників ЗНУ викладають найкращі та відповідальні викладачі факультету іноземної філології, які розробляють унікальні навчальні програми з вивчення іноземних мов для викладачів немовних факультетів. Отримані знання слухачі курсів будуть використовувати в аудиторії під час проведення лекційних та практичних занять, надихаючи студентів до вивчення іноземної мови.
Директор центру інтенсивного вивчення іноземних мов Наталя Костенко розповіла, що слухачі курсів продемонстрували значний прогрес у вивчені іноземних мов. «Упевнена, що вже зараз викладачі зможуть гідно представити університет як в рідній аудиторії, так і на міжнародному рівні», – додала вона.
Поділилася своїми враженнями і викладач групи Анна Драч: «Викладання англійської мови було вдвічі відповідальнішим, тому що в аудиторії сиділи не просто студенти, а викладачі ЗНУ, з великим досвідом роботи та високими вимогами щодо рівня володіння і презентації нового мовного матеріалу. Після першого місяця занять група стала єдиним цілим зі спільною метою і завданнями. Як результат – всі викладачі гідно представили результати свого навчання».

Факультет іноземної філології

Схожі новини