Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проект сприяння академічної доброчесності набирає обертів

Проект сприяння академічної доброчесності набирає обертів

Проект сприяння академічної доброчесності набирає обертів
01.06.2016 13:26 Академічна доброчесність центр незалежних соціологічних досліджень

30 травня у київському Центрі сучасного мистецтва «М17» відбулась урочиста нарада-презентація Проекту сприяння академічній доброчесності. Захід був організований Американськими радами з міжнародної освіти, основною його метою було познайомити всіх партнерів Проекту між собою, висвітлити бачення розвитку Проекту кожним з партнерів. Захід зібрав усіх партнерів, представників ВНЗ-учасників та стейкхолдерів впровадження принципів академічної доброчесності. Представниками Запорізького національного університету на заході були координатор від викладачів, проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, студентський координатор Проекту Оксана Ковтун та учасник студентської команди Артем Єременко.

Розпочав захід Координатор Проекту Тарас Тимочко, привітавши учасників і наголосивши на важливості подібних зустрічей для успішного продовження Проекту. Інна Совсун, перший заступник міністра освіти та науки, зазначила про всебічну підтримку Проекту з боку Міністерства та визначила академічну доброчесність як ключовий елемент якісних освітніх реформ у вищій школі.
Про необхідність боротьби з плагіатом як передумови виходу української наукової спільноти на міжнародний рівень говорив Олександр Співаковський, перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти Верховної ради. Директор офісу Американських рад з міжнародної освіти Ярема Бачинський та Радник з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрад Тернер звернули уваги на те, що тільки за наявності тісної співпраці всіх сторін можлива ефективна реалізація проекту.
Презентація звершилась виступами партнерів Проекту з Університету Ферфілд (США) – доктора, професора з економіки Кетрін Нанц та доктора, доцента з бізнес-етики, директора Центру прикладної етики Девіда Шмідта, які запропонували чіткі пояснення та поетапний алгоритм реалізації Проекту.
Після звершення офіційної частини представники Запорізького національного університету мали змогу поспілкуватись як і з запрошеними гостями, так і з координаторами від інших ВНЗ, налагодивши зв’язки та спланувавши план дій.

Оксана Ковтун,
Центр незалежних соціологічних досліджень

Схожі новини