Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ТК ЗНУ посіла 3 місце у квест-грі в рамках Всеукраїнського фестивалю «Крок у майбутнє»

Команда ТК ЗНУ посіла 3 місце у квест-грі в рамках Всеукраїнського фестивалю «Крок у майбутнє»

Команда ТК ЗНУ посіла 3 місце у квест-грі в рамках Всеукраїнського фестивалю «Крок у майбутнє»
02.06.2016 10:03 Все Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж квест перемога

31 травня команда Торгового коледжу ЗНУ взяла активну участь у квесті з працевлаштування в рамках Всеукраїнського фестивалю «Крок у майбутнє». Дівчата-майбутні бухгалтери з групи Б - 1/15 пройшли 8 непростих локацій та здобули перемогу.

На першій локації «Запитайко» учасниці за 1 хвилину мали відповісти на запитання анкети. Друга локація дала змогу навчитися правильно складати резюме. На третій локації дівчата розрізняли діловий та не діловий стиль в одязі працівника. На четвертій – під назвою «Взаємодія в колективі» – команді запропонували вирішити декілька ситуаційних задач. Під час п’ятої локації – «Перший робочий день» – команда складала 10 універсальних завдань, які можуть дати новому працівнику в перший робочий день.
Шоста локація «Гугл на допомогу» перевірила, наскільки команда обізнана у питаннях трудових правовідносин. Координатори сьомої локації провели з учасницями експрес-співбесіду. На останній, восьмій, локації команда мала дати відповідь на найбільш «гострі» питання при працевлаштуванні.
У нелегкому змаганні команда ТК ЗНУ«Елітка» виборола почесне 3 місце, отримавши Золотий кубок та грамоту.
Колектив Торгового коледжу висловлює подяку КУ «Запорізький обласний центр молоді» за отримані студентами важливі знання, що стануть у нагоді при першому працевлаштуванні, а також за можливість поспілкуватися з учасниками з інших міст України та за отримані представницями ТК ЗНУ незабутні позитивні враження.

Торговий коледж ЗНУ

Схожі новини