Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ТК ЗНУ подарували свято дітям з Обласного протитуберкульозного диспансеру

Студенти ТК ЗНУ подарували свято дітям з Обласного протитуберкульозного диспансеру

Студенти ТК ЗНУ подарували свято дітям з Обласного протитуберкульозного диспансеру
02.06.2016 10:12 Все Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж благодійна діяльність

1 червня, до Міжнародного Дня захисту дітей, студенти Торгового коледжу ЗНУ відвідали маленьких пацієнтів протитуберкульозного диспансеру. Варто відзначити, що більшість пацієнтів цього лікувального закладу – це діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей від до 18 років. Тож представники коледжу вирішили привітати дітлахів зі святом та принести їм подарунки.

Педагогічний колектив та студенти коледжу активно долучись до допомоги дітям. Так, викладачі зібрали одяг, взуття, іграшки та книги для малечі. Також були придбані спортивне знаряддя для старших дітей: бадмінтон та м’ячі. Студенти-технологи порадували малих справжніми кулінарними шедеврами – фруктовими тортами. Також для пацієнтів диспансеру придбали солодкі подарунки – сік і цукерки. Крім того, студентка групи ТКД-1/14 Аліна Задорожня взяла участь у концерті, що був організований вихователями та дітьми диспансеру і виконала пісню.
Найкращою винагородою для студентів Торгового коледжу стала щира дитяча радість і запрошення у майбутньому знову приходити в гості.

Торговий коледж

Схожі новини