Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День миру у Запорізькому національному

День миру у Запорізькому національному

24.09.2007 08:32

21 вересня на великій перерві майданчик між другим і шостим корпусами Запорізького національного університету був заповнений студентством. Адже відділ виховної роботи та студентський центр культури влаштували для всіх велике свято з нагоди Міжнародного Дня миру.

«Це особливий день! День, коли кожен мешканець планети усвідомлює важливість поняття «мир». Для кожного вкрай важливо, щоб у нашій країні не було війн та насилля. Щоб ми могли спокійно жити і насолоджуватися кожною хвилиною нашого існування. Ходити на заняття, розважатися з друзями… Сьогодні - свято миру. А що таке мир? Мир – це коли немає війни. А коли немає війни? Коли немає ворогів. А ворогів немає тоді, коли є друзі! Отже, давайте жити дружно!», - так звернулася до студентів художній керівник студцентру культури Юлія Лотоцька, розпочинаючи концертну програму.

Варто зазначити, що завдяки керівникам та учасникам студій центру в цей день було організовано справжнє шоу. Так, на імпровізованій сцені біля другого корпусу свій вокальний талант продемонстрували: Ганна Василенко, студентка 2 курсу економічного факультету та Ганна Клімова, першокурсниця біофаку. Шквал оплесків викликала поява учасників імідж-центру, які показали справжній майстер-клас модельного дефіле. До речі, приємно здивував той факт, що у цій студії займаються не тільки дівчата, а й хлопці! Ще порадували виступи СТЕМівців, які повеселили публіку своїми влучними жартами.

Та головне, що даний захід не тільки подарував кожному студенту заряд позитивних емоцій перед лекціями, а й змусив замислитися над тим, якою може бути їхня роль в збереженні миру і який власний внесок вони можуть зробити у цю справу!

Помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова: «Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. На вулицях нашого міста спокійно. Наші діти ходять до школи і до університету. Там, де засади суспільства стійкі, безцінний дар миру може бути ніким особливо і не поміченим. Однак, для багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Вони живуть у кайданах страху та нестабільності. Міжнародний день миру покликаний змусити людей не тільки замислитися про важливість мирного неба над головою, а й зробити щось заради цього. Саме тому ми вирішили організувати таке чудове свято в нашому університеті».

Юлія ЧЕРНЕТА