Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники історичного факультету ЗНУ взяли участь у роботі семінару в Берліні

Представники історичного факультету ЗНУ взяли участь у роботі семінару в Берліні

Представники історичного факультету ЗНУ взяли участь у роботі семінару в Берліні
02.06.2016 10:37 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет

Упродовж 23-28 травня на базі Єврейського музею Берліна проходив музейно-освітній семінар, організований за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Інституту «Ткума» (м. Дніпро). Учасниками семінару стали музейні працівники, вчителі історії та викладачі з різних освітніх закладів України. Історичний факультет ЗНУ репрезентували декан факультету, д.і.н., професор Володимир Мільчев та к.і.н., професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Олександр Давлєтов.

У рамках програми семінару учасники мали можливість відвідати Єврейський музей Берліна, Німецький історичний музей, музей Топографії терору, Будинок Ванзейської конференції 1942-го року тощо та познайомитися з сучасними європейськими підходами до оформлення музейних експозицій, дізнатися про методику проведення освітніх програм для учнів та студентів на базі музеїв, викладання дискусійних моментів з історії Другої світової війни, Голокосту, історії націонал-соціалізму тощо.
Особлива увага приділялася вивченню досвіду викладення контроверсійних історичних тем представникам різних етнічних і конфесійних спільнот (на прикладі мультикультурного суспільства сучасної ФРН). Отримані знання будуть надалі використані в процесі модернізації та вдосконалення навчального процесу на історичному факультеті ЗНУ.

Історичний факультет

Схожі новини