Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Заступники деканів з профорієнтаційної роботи підбили підсумки своєї діяльності за 2015-2016 навчальний рік

Заступники деканів з профорієнтаційної роботи підбили підсумки своєї діяльності за 2015-2016 навчальний рік

Заступники деканів з профорієнтаційної роботи підбили підсумки своєї діяльності за 2015-2016 навчальний рік
02.06.2016 14:42 Все Факультети ЗНУ зустріч профорієнтація

1 червня у Запорізькому національному університеті відбулася робоча зустріч представників усіх факультетів вишу – заступників деканів, відповідальних за профорієнтацію. На засіданні також були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська та начальник загального відділу Вікторія Буличова.

Метою заходу стало підбиття підсумків профорієнтаційної роботи за 2015-2016 навчальний рік та її планування на майбутній 2016-2017 рік.
Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зосередив увагу присутніх на системній роботі зі студентами, які планують вступати на старші курси.
Учасники засідання прозвітували про виконану ними роботу – проведені зустрічі зі студентами, абітурієнтами та їхніми батьками, виїзні засідання у школах, ліцеях і коледжах, роз’яснювальні лекції для майбутніх вступників тощо.
Відповідальний секретар відбіркової комісії для вступу на старші курси ЗНУ Вікторія Буличова розповіла присутнім про умови прийому студентів на навчання до нашого вишу після закінчення коледжів, бакалаврату тощо.
Усі відповідальні за профорієнтаційну роботу в своїх підрозділах поділилися власним досвідом з різних питань, виокремили проблемні моменти та окреслили труднощі, з якими стикалися під час своєї професійної діяльності. Учасники заходу виробили ряд практичних рекомендацій для майбутнього запобігання та усунення подібних недоліків.
Провідною ідеєю зустрічі стало розуміння потреб студента і вступника відповідно до затребуваності тієї чи іншої професії на ринку праці, а також побудова усієї майбутньої профорієнтаційної діяльності з урахуванням цих потреб.
Підбиваючи підсумки заходу, всі його учасники окреслили перспективи діяльності на наступний навчальний рік, з урахуванням усіх зауважень, порад та змін в освітньому процесі та змін на ринку праці.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини