Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філологічного факультету ЗНУ провели виїзну профорієнтаційну акцію

Викладачі філологічного факультету ЗНУ провели виїзну профорієнтаційну акцію

Викладачі філологічного факультету ЗНУ провели виїзну профорієнтаційну акцію
06.06.2016 10:05 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет ЗНО

Третього червня стартував другий етап проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році – майбутні абітурієнти почали складати предмети, які є фаховими при вступі на обрані ними спеціальності. Розпочався він зовнішнім незалежним оцінюванням з російської мови.

Цього року єдиним пунктом тестування з російської мови у Запорізькій області став Запорізький навчально-виховний комплекс № 20 екологічного профілю.
Вже з ранку ініціативна група філологічного факультету Запорізького національного університету, до складу якої увійшли доценти кафедри російської філології Людмила Дука та Іван Мацегора, доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко та студенти філологічного факультету Валентина Мартиненко, Дмитро Покрова, Артем Чеверда та Анастасія Яланська, чекала на потенційних абітурієнтів біля пункту тестування.
Слід зазначити, що Запорізький національний університет чи не єдиний вищий навчальний заклад на теренах Запорізької області, в якому сертифікат ЗНО з російської мови дає змогу вступити на спеціальності, де майбутні студенти професійного спрямування «Мова і література (російська)», окрім власне російської, опановують щонайменше ще одну, а з 2016 року − дві іноземні мови: англійську та німецьку; а болгарську або польську опановують студенти професійного спрямування «Переклад (українська, російська, польська / болгарська мови)». А вже з 2017 року для студентів обох спрямувань, як додаткову, запровадять ще й китайську.
Цей факт дуже зацікавив абітурієнтів, їхніх батьків та вчителів, які супроводжували випускників під час проходження ними тестування. На безліч питань, які виникали під час спілкування та роздачі інформаційної продукції профорієнтаційного характеру, у невимушеній доброзичливій атмосфері учасники тестування отримали вичерпні кваліфіковані відповіді як від викладачів факультету, так і від самих студентів, які безпосередньо здобувають вищу освіту на цих спеціальностях.

Філологічний факультет

Схожі новини