Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі – слухачі Школи педагогічної майстерності ЗНУ – підбили підсумки свого навчання

Викладачі – слухачі Школи педагогічної майстерності ЗНУ – підбили підсумки свого навчання

Викладачі  – слухачі Школи педагогічної майстерності ЗНУ – підбили підсумки свого навчання
06.06.2016 11:53 ФІФ Центр інтенсивного вивчення мов

2 червня слухачі курсів Школи педагогічної майстерності ЗНУ та безкоштовних інтенсивних курсів з вивчення іноземних мов, що діє на базі факультету іноземної філології, представили уривки лекцій з дисциплін, які вони викладають англійською мовою. Слухачами цього разу виступили викладачі, які вивчали англійську мову з метою здобуття рівня володіння англійською мовою В2.

З вітальним словом до викладачів звернувся проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Він наголосив на важливості вивчення іноземних мов для розвитку науки та інтеграції спеціалістів Запорізького національного університету у міжнародну наукову сферу, а також побажав присутнім успіхів на іспиті.
Хвилювання не завадило викладачам гідно представити результати наполегливої праці протягом року. Жваве обговорення та дискусії створювали атмосферу засідання міжнародної конференції, де розглядалися найрізноманітніші теми – стратегічне планування, передбачення майбутнього, мови висловлення кохання, мистецтво компліментів та фактори задоволення працівників власною роботою, методи дослідження усної історії, місце традиції у культурі, аналіз динаміки популяцій з використанням матриці; питання міфологічного світосприйняття, розвитку української журналістики, виборів, особливостей суддівства у волейболі, професійної терапії, кримінальної відповідальності та сільськогосподарської ситуації в Україні тощо.
Декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна (голова комісії) відзначила високий рівень підготовки лекцій англійською мовою та різноплановість представленого матеріалу. Вона побажала викладачам подальших успіхів у вивченні іноземних мов і застосуванні набутих знань для створення курсів англійської мови у рідному університеті, а також у демонстрації власного наукового та професійного рівня на міжнародних конференціях і форумах.
Директор центру інтенсивного вивчення іноземних мов Наталя Костенко підкреслила значний прогрес у рівні володіння англійською мовою слухачів курсів, а також додала, що деякі з них протягом цього навчального року вже успішно представили свої лекції англійською мовою під час стажування за кордоном.
Викладач англійської мови групи Марина Воробйова зазначила, що майстерність викладачів, яку вони демонстрували на курсах, була б неможливою без дружньої та творчої атмосфери, самовідданої праці та відповідального виконання завдань, які викладачі демонстрували протягом навчального року.

Факультет іноземної філології

Схожі новини