Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет співпрацює з господарським судом Запорізької області

Юридичний факультет співпрацює з господарським судом Запорізької області

Юридичний факультет співпрацює з господарським судом Запорізької області
07.06.2016 10:33 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

3 червня представники професорсько-викладацького складу та студентства юридичного факультету ЗНУ взяли участь у заходах, присвячених 25-й річниці створення господарського суду у Запорізькій області. Співпраця факультету та господарського суду у Запорізькій області є досить тісною, взаємовигідною, тривалою. Традиційно, студенти всіх курсів проходять практику на базі суду, залучаються до участі у всіх практичних, тренінгових заходах, які проводяться суддями, у свою чергу досвідчені судді є активними учасниками навчально-виховного процесу у ЗНУ.

Вже протягом багатьох років співробітників суду керівництво факультету запрошує до проведення практичних занять для студентів, для керівництва випусковими студентськими роботами, координації роботи юридичної клініки, а також до участі у підсумковій атестації рівня підготовки випускників факультету. Результатом спільної роботи факультету та господарського суду у Запорізькій області є проведення щорічних інтелектуальних студентських заходів з питань господарського процесу, серії науково-практичних заходів з питань судоустрою, судової етики, господарсько-правової юрисдикції, авторських майстер-класів досвідчених суддів, літньої студентської правничої школи, підготовка кількох спільних науково-практичних видань тощо.
Приємно, що, поряд із представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, судових установ, правоохоронних органів для участі у ювілейних заходах були запрошені і представники юридичного факультету ЗНУ. За словами голови господарського суду у Запорізькій області Олександра Немченка, факультет є базовою установою по підготовці кадрів для суду. Із майже 150 співробітників суду більше 50 осіб – це випускники саме юридичного факультету ЗНУ із ґрунтовною теоретичною підготовкою і навичками практичної роботи. В умовах розробки нових вітчизняних стандартів вищої юридичної освіти із істотним збільшенням саме практичної складової фахової підготовки співпраця факультету із судовими установами має посилюватися, урізноманітнюватися її форми, методи, що сприятиме досягненню позитивних результатів.
Делегація юридичного факультету ЗНУ, до складу якої увійшли декан факультету Тетяна Коломоєць, заступник декана з виховної роботи Віктор Сабадаш, доцент кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов, а також студенти 2-4 курсів денної форми навчання, приєдналася до численних привітань, які висловили голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, міський голова міста Запоріжжя Володимир Буряк, голова апеляційного суду у Запорізькій області Віктор Городовенко, голова окружного адміністративного суду у Запорізькій області Олег Прудивус, висловила слова щирої вдячності за співпрацю і надію на її продовження.

Юридичний факультет

Схожі новини