Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник ФСУ відзначений за службу в зоні АТО

Випускник ФСУ відзначений за службу в зоні АТО

Випускник ФСУ відзначений за службу в зоні АТО
07.06.2016 10:37 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління АТО випускники

На факультет соціології та управління надійшов лист від командира військової частини польова пошта В2970, підполковника В.Д.Горбатюка про зразкову військову службу випускника Запорізького національного університету Олександра Кучерявого. Нижче наводимо зміст листа.

«Командування окремої механізованої бригади висловлює подяку військовослужбовцю І гаубичного самохідного артилерійського дивізіону І гаубичної самохідної артилерійської батареї за зразкову службу в зоні проведення антитерористичної операції.
Під час проходження військової служби на посаді командира І гармати І батареї І гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону військової частини польова пошта В2970 військовослужбовець військової служби за мобілізацією молодший сержант Кучерявий Олександр Юрійович зарекомендував себе з позитивної сторони. Відмінно знає озброєння та військову техніку, що закріплена за ним та підтримує її в справному, чистому стані. Індивідуальні засоби захисту обслуговує своєчасно. Уміє проявити ініціативу, коли цього потребує обстановка. Має добру професійну підготовку, відповідально виконує свій службовий обов’язок. Поставлені перед ним завдання виконує вчасно та якісно. Має необхідні знання, навички та організаторські здібності. Постійно наполегливо працює над підвищенням рівня професійної майстерності, глибоко вивчає питання теорії та практики військової справи. Користується авторитетом у своїх товаришів по службі та підлеглих. Уважний до проблем, які торкаються людей, вирішує їх найкращим чином. Завжди враховує в роботі думки та пропозиції підлеглих. Своєю чесною та порядною поведінкою є прикладом для наслідування.
Під час несення служби в зоні проведення антитерористичної операції, незважаючи на значний ризик та очевидні труднощі, докладає максимум зусиль для забезпечення її проведення, захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України».

Схожі новини