Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали гості з Малої академії управління бізнесом

До ЗНУ завітали гості з Малої академії управління бізнесом

До ЗНУ завітали гості з Малої академії управління бізнесом
07.06.2016 13:18 Все Факультети Економічний Екскурсія ЗНУ музей економічний факультет

7 червня для учнів Малої академії управління бізнесом представниками економічного факультету та відділу виховної роботи ЗНУ була організована екскурсія на економічний факультет, до музею історії та розвитку ЗНУ та студмістечка вишу. Усього наш виш відвідало близько 30 гостей, які ознайомились зі специфікою та основними напрямками роботи ЗНУ у різних галузях, особливостями підготовки майбутніх економістів та фінансистів, дізнались про історію Запорізького національного університету, відвідали музей історії ЗНУ та економічний факультет.

Учнів супроводжували керівник гуртка інформатики Малої академії управління бізнесом Валерія Старікова та методист Комунарського районного центру молоді та школярів Наталія Трегуб. Ця екскурсія була організована для учнів в рамках наукової літньої практики, яку проходять учні Малої академії управління бізнесом, досліджуючи тему: «Україна, як держава приваблива для туризму». Треба зазначити, що учні Малої академії управління бізнесом пишуть дослідницькі роботи за різними науковими напрямами і беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, посідаючи призові місця.
Під час екскурсії, яку провела фахівець відділу виховної роботи ЗНУ Тетяна Бондаренко, учні мали змогу ознайомитись з територією студмістечка, різними корпусами, їх архітектурою, історичними пам’ятками вишу різних років, а також дізнатись багато нового про історію становлення та розвитку Запорізького національного університету в різні роки, а саме: про Олександрівську вчительську семінарію, підручники та документи про освіту тих років, про наукову роботу, практику студентів та багато іншого. Також учні познайомились з багаторічними традиціями, перемогами, здобутками, нагородами та відзнаками вишу, найвідомішими представниками професорсько-викладацького складу та напрямками міжнародного співробітництва нашого вишу.
Для учасників екскурсії були організовані зустрічі з професорсько-викладацьким складом різних кафедр економічного факультету, під час яких вони мали можливість дізнатися про досягнення наших науковців, їх методи роботи, ознайомитися з матеріально-технічною базою вишу, дізнатись про напрями підготовки студентів.
Юні гості поспілкувались з деканом економічного факультету Аллою Череп, заступником декана з навчальної роботи Юлією Шевченко та заступником декана по роботі зі студентами заочного відділення Костянтином Денисовим, які розповіли про особливості та переваги навчання на економічному факультеті ЗНУ. Крім того, під час зустрічі учням розповіли про туристичну галузь в Україні та її значення для розвитку економіки, про регулювання економіки на засадах національної справедливості, а також про напрями підготовки і спеціальності, які пропонує для вступників наш виш.
Учні поділились своїми враженнями від екскурсії та залишили відгуки про Запорізький національний університет у спеціальній книзі для почесних гостей.

Олена Переверзєва

Схожі новини