Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На засіданні бізнес-інкубатора в ЗНУ обговорили взаємодію бізнесу та енергонагляду

На засіданні бізнес-інкубатора в ЗНУ обговорили взаємодію бізнесу та енергонагляду

На засіданні бізнес-інкубатора в ЗНУ обговорили взаємодію бізнесу та енергонагляду
07.06.2016 15:54 Все Факультети Економічний економічний факультет бізнес-інкубатор засідання

6 червня на базі економічного факультету ЗНУ відбулося чергове засідання представників першого академічного бізнес-інкубатора в Запорізькій області «БІ-Запоріжжя». На засіданні були присутні: директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, декан економічного факультету, професор Алла Череп, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко, Голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш, провідний інженер ВАТ «Запоріжжяобленерго» Олександр Лисенко та інкубанти-учасники проекту.

Засідання проходило у формі лекції, яку проводив провідний інженер ВАТ «Запоріжжяобленерго» Олександр Лисенко. Темою для обговорення інкубантів стала взаємодія суб’єктів господарювання з енергонаглядом. Олександр Олегович на початку лекції виокремив основні проблеми вітчизняного енергоринку, основною з яких є його монополізація. Лектор також розповів про Правила приєднання електроустановок до електричних мереж, які затверджуються НКРЕ щорічно.
Учасники заходу обговорили тарифи на електроенергію та їхній вплив на собівартість продукції, робіт та послуг майбутніх бізнес-проектів. Частину лекції присвятили такому важливому питанню, як розвиток енергозбереження та енергоефективності в Україні, складовою якого є використання відновлювальних джерел електроенергії. Проаналізовано перспективи розвитку сонячної, вітрової та енергії біопалива для нашої країни загалом і регіону зокрема. Так, під час засідання йшлося про те, що економічне зростання України значно залежить від рівня забезпечення енергоносіями, потенціалом енергоефективності та рівнем їх використання у промисловості. Усі охочі отримали інформацію про Зелений тариф та умови його підключення.
Після завершення лекції майбутні підприємці мали можливість поставити запитання доповідачу, на які Олександр Олегович охоче відповідав.
Наприкінці засідання директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп підбив підсумки засідання та розповів про плани наступної зустрічі.
Учасники засідання відзначили, що воно було надзвичайно креативним, конструктивним, змістовним і цікавим. Інкубанти запевнили, що отримана інформація є корисною для створення і подальшого функціонування власного бізнесу.

Маргарита Кардашевська,
інкубант «БІ-Запоріжжя»

Схожі новини