Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ навчатимуть обдарованих учнів

Викладачі ЗНУ навчатимуть обдарованих учнів

Викладачі ЗНУ навчатимуть обдарованих учнів
07.06.2016 16:19

У Запорізькій загальноосвітній санаторній школі-інтернаті № 7 І-ІІ ступенів уперше відкрилася обласна літня школа для обдарованої учнівської молоді. Її учасниками стали 80 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області – переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У літній школі працюватимуть викладачі Запорізького національного університету, педагоги загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів області.

Участь у відкритті школи взяли проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська.
Як зазначили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, цього року відзначається 25-річчя створення Запорізької МАН і це гарна нагода об’єднати обдаровану молодь краю. Обласна літня школа створена для розвитку здібностей, інтересів, духовності та соціальної активності. Протягом двох тижнів учні матимуть можливість поглибити свої знання за науково-технічним, історико-географічним та мовними напрямами. Також на них чекають екскурсії, творчі та спортивні змагання, вікторини та конкурси.
Працюватиме обласна літня школа до 17 червня. Продовжити її роботу планується наступного року.

За матеріалами Управління у справах преси та інформації ЗОДА