Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету ЗНУ провели виїзні профорієнтаційні акції

Студенти філологічного факультету ЗНУ провели виїзні профорієнтаційні акції

Студенти філологічного факультету ЗНУ провели виїзні профорієнтаційні акції
09.06.2016 09:08 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет профорієнтація

7 червня майбутні абітурієнти складали зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови, яка є важливим фаховим предметом при вступі на обрані ними спеціальності. За ініціативи доцента кафедри української літератури Ірини Бакаленко вже зранку профорієнтаційні групи філологічного факультету Запорізького національного університету, до складу яких увійшли студенти різних курсів та напрямів підготовки: Артем Чеверда та Анастасія Яланська (ЗІЕІТ), Анна Докукіна, Тетяна Зибенкова, Єлизавета Кучеренко (Запорізька державна інженерна академія), Анастасія Берковська, Анастасія Верченко, Віталіна Дудніченко, Мар’яна Уланова (Запорізький національний технічний університет, Класичний приватний університет), – чекали на потенційних абітурієнтів біля пунктів тестування.

Студенти філологічного факультету, враховуючи свій власний досвід складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії, намагалися допомогти цьогорічним абітурієнтам з таким нелегким та водночас важливим рішенням у житті – обранням напряму підготовки та вищого навчального закладу для його здобуття. Питання абітурієнтів були різноманітними: особливості навчального процесу у виші, напрями підготовки, студентське життя, різноманітність розваг та факультетських заходів, можливості стажування за кордоном, умови проживання у гуртожитку, перспективи працевлаштування.
Інформація про освітні програми філологічного факультету дуже зацікавила абітурієнтів, їхніх батьків та вчителів, які супроводжували випускників під час проходження ними тестування. На безліч питань, які виникали під час спілкування та роздачі інформаційної продукції профорієнтаційного характеру, у невимушеній доброзичливій атмосфері учасники тестування отримали вичерпні кваліфіковані відповіді від студентів, які безпосередньо здобувають вищу освіту на цих спеціальностях.
Своїми враженнями від участі в акції поділилася Віталіна Дудніченко: «Сьогодні перед ЗНО з англійської мови ми роздавали буклети факультету, аби допомогти майбутнім студентам з таким нелегким та водночас важливим рішенням у житті – вибором свого майбутнього. Учні зацікавлено слухали про філологічний факультет, ставили багато різноманітних запитань. У свою чергу, ми запитували, чи хвилюються школярі перед ЗНО, як склали інші предмети. На наш подив, більшість відповідала, що сильного хвилювання немає, ЗНО вони не бояться та вже швидше хочуть вступити до університету. Ми побажали їм успіху». Анастасія Берковська зазначила, що участь в акції повернула її в ту атмосферу, коли й вона у якості вступника складала ЗНО: «Насправді, це неймовірні враження від можливості поспілкуватися із абітурієнтами, заспокоїти їх, трошки переляканих, розповісти про свій рідний факультет, поділитися нашим досвідом навчання у Запорізькому національному на філологічному факультеті».
Приємно були вражені спілкуванням з абітурієнтами і Артем Чеверда та Анастасія Яланська: «Вступники ставили безліч запитань, цікавилися студентськими практиками та можливістю вивчати польську та болгарську мови. Треба частіше організовувати такі заходи, бо не всі цьогорічні абітурієнти знають про величезну кількість переваг нашого факультету».

Філологічний факультет

Схожі новини