Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач економічного факультету відвідала науковий семінар в Іспанії

Викладач економічного факультету відвідала науковий семінар в Іспанії

Викладач економічного факультету відвідала науковий семінар в Іспанії
09.06.2016 11:45 Все Факультети Економічний Економічний факультет

Доцент кафедри фінансів та кредиту економічного факультету ЗНУ Наталія Сейсебаєва взяла участь в науково-практичному семінарі-тренінгу в EU Business Scholl (Іспанія, м. Барселона), який проходив 25 травня – 6 червня.

European University Барселони входить в систему міжнародної мережі Європейського Університету. Учасники семінару відвідали центральний офіс університету в Іспанії (Барселона) і кампус в Німеччині (Мюнхен).
Під час тренінгу йшлося про сучасні підходи та інноваційні методики в бізнес-освіті. Досвідом EU Business Scholl ділилися викладачі університету. Зокрема, йшлося про те, що завдяки єдиній освітній системі, студенти отримують можливість кожен семестр вчитися в новій країні, навчання проходить англійською мовою в інтернаціональному середовищі (студенти та викладачі представляють 100 різних країн світу) - це сприяє процесу адаптації та інтеграції випускників в міжнародне бізнес-середовище. Такі вміння і якості є дуже важливими в умовах глобалізації.
Завдяки співпраці з університетами, в багатьох країнах світу European University Барселони надає можливості студентам брати участь у програмах обміну. Отримання теоретичних знань доповнюється практичними навичками, а це – головна запорука успіху випускників університету на ринку праці. Всі викладачі університету – це фахівці, які практикують в своїй сфері та з радістю діляться зі своїми студентами досвідом роботи.

Економічний факультет

Схожі новини