Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Провідні роботодавці провели воркшопи для студентів ЗНУ

Провідні роботодавці провели воркшопи для студентів ЗНУ

Провідні роботодавці провели воркшопи для студентів ЗНУ
09.06.2016 13:38 Форум воркшопи для студентів

8 червня в рамках I Регіонального форуму «Наука. Влада. Бізнес» в Запорізькому національному університеті для студентів були проведені відкриті воркшопи «Бізнес-освіта-наука-партнерство чи паралельні світи?» та «Виробництво – перспектива успіху» від представників провідних роботодавців України.

Про те, як скласти гарне резюме та підготуватися до інтерв’ю та співбесіди з роботодавцем розповіла студентам директор з персоналу ТОВ «Фоззи-груп» Тетяна Решетняк. Під час зустрічі студенти мали змогу дізнатись про інформаційні блоки в резюме, правила його складання, як подавати інформацію про досвід роботи, освіту, додаткові навички (володіння іноземними мовами, наявність водійського посвідчення, членство в професійних організаціях), як перевірити резюме та підготуватись до інтерв’ю, як вивчати інформацію про компанію і наявні вакансії, ринок праці, рівень заробітної платні.
Крім того, під час співбесіди Тетяна Решетняк порадила оцінити мотивацію, продумати відповіді на можливі запитання, зовнішній вигляд, адекватно проаналізувати свої навички і можливості, які будуть корисними для роботодавця, чесно відповідати на питання.
Також відбулися і воркшопи від представників таких організацій м. Запоріжжя: Михайло Башлик (ІТ-компанія «Squro») розповів про можливості та переваги роботи в галузі інформаційних технологій, Наталія Дукова (Туристична фірма «САМ») спілкувалася зі студентами про професійно-кваліфікаційні вимоги до сучасного молодого фахівця, Людмила Василега (Запорізький титано-магнієвий комбінат) поділилася досвідом проведення корпоративних тренінгів, Олексій Пучков (ТОВ пекарня «Урожай») розповів про організацію виробництва, Сергій Шлянін (ТОВ «Завод Кранкомплект») приділив увагу впливу інноваційних технологій на запит роботодавця, а Алла Семенюк (ПАТ «Карлсберг Україна») зосередилася на темі адаптації та розвитку молодого фахівця на першому робочому місці.
Після завершення майстер-класів всі учасники отримали сертифікати за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова.

Олена Переверзєва
Фотографії Катерини Грищенко, Людмили Теплової

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини