Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання комісії з питань поселення студентів до гуртожитків

У ЗНУ відбулося засідання комісії з питань поселення студентів до гуртожитків

У ЗНУ відбулося засідання комісії з питань поселення студентів до гуртожитків
09.06.2016 13:38 Все Факультети

9 червня в Запорізькому національному університеті відбулося спільне засідання загальноуніверситетської комісії з поселення в гуртожитки та заступників деканів з виховної роботи факультетів та коледжів ЗНУ.

Під час засідання помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова зазначила, що на всіх факультетах відбулися засідання комісій з поселення в гуртожитки. Студенти були ознайомлені під підпис з рішеннями комісій.
Аналіз протоколів показав, що не всі комісії виконали умови щодо рекомендацій по поселенню на наступний навчальний рік, тому рішення факультетських комісій по 39 студентам розглядалися на такому розширеному засіданні загальноуніверситетської комісії.
В обговоренні брали учать заступники деканів з виховної роботи, які розповіли про причини невідповідності прийнятих рішень наявним вимогам. З рішенням загальноуніверситетської комісії студенти будуть ознайомлені під підпис.
Усі охочі можуть ознайомитися з протоколом засідання факультетських та загальноуніверситетської комісії на сторінці відділу виховної роботи найближчим часом.
На засіданні також піднімалося питання щодо прозорості процедури поселення до гуртожитків. Комісія вирішила посилити роз’яснювальну роботу з цього приводу як на факультетах, так і за участю органів студентського самоврядування.
Наступного навчального року подання документів на поселення до гуртожитків буде проводитися з 13 по 19 серпня. Воно здійснюватиметься виключно в електронному вигляді через офіційний сайт ЗНУ. Нагадаємо, що для захисту персональних даних претендентів на проживання в гуртожитках ЗНУ придбав SSL-сертифікат.

Анастасія Зуб,
студентка 1-го курсу факультету журналістики