Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Убейволк Оксана Олександрівна

Убейволк Оксана Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет менеджменту Кафедра ділової комунікації

Кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри

Контакти

Розклад консультацій

  • вівторок 10:00 -11:00

Дисципліни

  • Іноземна мова
  • Іноземна мова професійно-комунікативної спрямованості
  • Професійно орієнтований практикум іноземною мовою

Біографія

Закінчила з відзнакою факультет іноземної філології Запорізького державного університету заспеціальністю «Французька мова та література» та отримала кваліфікацію магістра філології, викладача французької мови та літератури, англійської мови у вищій школі.

У 2003 р. закінчила факультет післядипломної освіти Запорізького державного університету за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Кандидат філософських наук з 2009 року.

Дисертацію захистила 11 грудня 2008 року у спеціалізованій вченій раді К 17.051.05 при Запорізькому національному університеті.

29 березня2012 року Убейволк О.О. присвоєно вчене звання доцента кафедри ділової комунікації.

Наукова робота

Убейволк О. О. (orcid.org/0000-0003-4257-8209) є автором більше ніж 50 наукових публікацій, навчально-методичних посібників та практикумів.

Коло наукових інтересів: міжкультурна ділова комунікація, філософські проблеми менеджменту, конфлікт у соціальних комунікаціях.

Пройшла науково-педагогічне стажування у Влоцлавеку (Республіка Польща) на тему «Проблеми та процес реформування освіти в галузі суспільних наук в Україні та країнах ЄС» у грудні 2019 р. та міжнародне стажування на базі Вищої школи Туризму та Екології в Сухій Бескидський, місто Суха-Бескидська, Польща за темою: «Innovative educational technologies: European experience and its normative legal implementation in the preparation of experts with economics, hotel and restaurant business, tourism and public administration» з 11.05.2021 по 15.06.2021 р.

Інформація надана факультетом менеджменту

Убейволк Оксана Олександрівна