Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На захист дипломних робіт випускників юридичного факультету завітали майбутні роботодавці

На захист дипломних робіт випускників юридичного факультету завітали майбутні роботодавці

На захист дипломних робіт випускників юридичного факультету завітали майбутні роботодавці
10.06.2016 11:30 Все Факультети Юридичний юрфак захист дипломних робіт

Упродовж 9-13 червня на юридичному факультеті Запорізького національного університету буде проходити захист дипломних робіт 47 випускників 5 курсу спеціальності «Правознавство» (ОКР «Спеціаліст»). На такі захисти дипломних робіт випускників вперше були запрошені представники роботодавців, з якими керівництво факультету налагоджує подальшу співпрацю з працевлаштування випускників. Треба зазначити, що більшість випускників після завершення навчання вже мають перше місце роботи, а деякі працюють за фахом ще студентами. Це говорить про великий попит на висококваліфікованих фахівців з правознавства, а особливо - випускників юридичного факультету ЗНУ.

Так, на захист дипломних робіт 16 випускників, який відбувся 9 червня, завітали представники юридичного управління ПАО «Запоріжсталь»: начальник відділу загально-правового забезпечення Ганна Грильова та начальник договірно-правового відділу Наталія Довга. Вони зацікавлені в молодих фахівцях-юристах, які зможуть оновити кадровий склад підприємства та забезпечити його ефективну роботу.
«Така форма співпраці з роботодавцями є доволі перспективною, адже дає можливість налагодити зв’язки з факультетом та подальшу взаємовигідну співпрацю на постійній основі», - зазначає Ганна Грильова.
Крім того, вона нагадала, що ПАО «Запоріжсталь» співпрацює із ЗНУ в різних аспектах, наприклад, в проведенні майстер-класів від співробітників різних підрозділів цього підприємства, в тому числі - і юридичного управління комбінату. Наразі керівництво юридичного управління ПАО «Запоріжсталь» шукає двох фахівців для свого відділу, тому кращі випускники факультету можуть спробувати реалізувати себе на цьому підприємстві.

Олена Переверзєва

Схожі новини