Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Роботодавці відзначають гарну підготовку випускників економічного факультету

Роботодавці відзначають гарну підготовку випускників економічного факультету

Роботодавці відзначають гарну підготовку випускників економічного факультету
13.06.2016 14:37 Все Факультети Економічний Економічний факультет навчання захист дипломних робіт

На економічному факультеті Запорізького національного університету значну увагу приділяють успішному працевлаштуванню його випускників, допомозі вчорашнім студентам у пошуках їхнього першого робочого місця. Одним із напрямків реалізації цієї концепції є плідна співпраця з провідними роботодавцями нашого регіону. Так, керівники запорізьких підприємств, організацій та установ не лише постійно надають бази для проходження практик студентами факультету. Також вони беруть участь в освітньому процесі, зокрема входять до складу державних екзаменаційних комісій та особисто оцінюють рівень знань випускників економічного факультету.

Зокрема, директор Запорізького регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Віктор Остапенко нещодавно очолив екзаменаційну комісію, яка оцінювала теоретичні знання й практичні навички випускників економічного факультету (спеціальність «Фінанси і кредит»). За результатами захисту дипломних робіт на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст», він дуже схвально відгукнувся про рівень підготовки студентів ЗНУ. За словами Віктора Остапенка, випускники всебічно та якісно проаналізували діяльність досліджуваних підприємств. Також вони представили власні методичні розробки, у яких йшлося про шляхи підвищення ефективності діяльності цих виробництв. До речі, нещодавно на факультеті відзначили ПАТ КБ «Приватбанк» як одного з кращих минулорічних роботодавців нашого регіону. За основу цього тематичного рейтингу взято такий показник, як кількість працевлаштованих молодих спеціалістів-випускників економічного факультету ЗНУ протягом календарного року.
Із цією думкою погодилися інші члени екзаменаційної комісії. Вони, у свою чергу, наголосили, що студенти продемонстрували високий рівень знань за обраним фахом, тож їхні роботи отримали, відповідно, високі бали.
До привітань на адресу студентів приєдналися декан економічного факультету, професор Алла Череп і завідувач кафедри фінансів та кредиту, професор Володимир Бугай. Зокрема, Алла Василівна відзначила, що вони змогли гідно презентувати свої знання, вміння й навички, здобуті за роки навчання в ЗНУ. На її думку, таке вміння знадобиться вчорашнім студентам при пошуку роботи. Крім того, Алла Череп нагадала присутнім на заході, що кожного року, в останню п’ятницю травня, на факультеті збираються його випускники різних років. Під час цієї зустрічі вони згадують про роки навчання в нашому університеті та розповідають своїм наставникам про успіхи й перемоги. Декан економічного факультету висловила сподівання, що наступного разу серед учасників зустрічі будуть і ті, хто зараз успішно захистив дипломні роботи.

Ольга Штепа,
Майя Оніщенко

Схожі новини