Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися сесії ЗНО з біології та фізики

У ЗНУ відбулися сесії ЗНО з біології та фізики

У ЗНУ відбулися сесії ЗНО з біології та фізики
13.06.2016 15:46 ЗНО тестування з біології тестування з фізики

10 та 13 червня у ЗНУ відбулися чергові сесії зовнішнього незалежного оцінювання – з біології та з фізики. У них взяли участь 227 осіб, які планують вступати на біологічні напрями підготовки, та 199 майбутніх фахівців з точних та технічних спеціальностей.

Співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування розповіли, що у тестуванні з біології та з фізики були задіяні по 15-16 аудиторій 2-го навчального корпусу та близько півсотні осіб персоналу пункту тестування (інструктори, відповідальні за роботу пункту та контролюючі особи), у числі яких були представлені як співробітники ЗНУ, так і шкільні викладачі запорізьких шкіл (гімназія №2, ЗОШ №15 та інші). Під час проведення тестувань у ЗНУ були присутні уповноважені особи від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти – Олена Пенькова та Олена Победінська, а також громадські спостерігачі.
За результатами проведених сесій ЗНО учасники тестування з біології матимуть право вступати як на біологічні та медичні напрями підготовки, так і на «Психологію», «Фізичну реабілітацію», «Фізичну культуру і спорт», а також – на відкриту у цьому році у ЗНУ нову спеціальність «Логопедія та сурдопедагогіка». Ті учасники ЗНО, які успішно склали тестування з фізики, обиратимуть собі фізичні або інженерні напрями підготовки. Результати тестувань учасники обох сесій ЗНО зможуть побачити на своїх персональних сторінках вже до кінця поточного місяця.
Як зауважила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, остання сесія ЗНО приємно вразила: «Якщо під час попередніх сесій спостерігалася певна розгубленість, хвилювання учасників, дехто забував документ і поспіхом повертався додому, аби його принести тощо. Під час останньої сесії – з фізики – все пройшло напрочуд організовано, чітко й злагоджено, на що звернули увагу усі представники пункту тестування. Ймовірно, специфіка майбутнього фаху, пов’язаного із точними науками, допомагає майбутнім фахівцям виявляти належну зібраність в усьому. Очевидно, що цього дня ЗНУ відвідали достойні, серйозні абітурієнти, які свідомо обрали такий складний фах, пов’язаний з фізико-математичними науками».

Олена Хлистун

Схожі новини