Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання студенти поділилися враженнями про свою практику

На факультеті фізичного виховання студенти поділилися враженнями про свою практику

На факультеті фізичного виховання студенти поділилися враженнями  про свою практику
14.06.2016 11:36 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання практика

13 червня на факультеті фізичного виховання відбувся круглий стіл на тему «Особливості роботи майбутніх спеціалістів з фізичної реабілітації у спеціалізованих реабілітаційних центрах та таборах». Ініціатором заходу став актив НТСА факультету та кафедра «Здоров’я людини та фізичної реабілітації». У рамках круглого столу студенти представили презентації та розповіли про свою роботу, про досвід та враження, які отримали під час практик.

Кафедра активно співпрацює з Запорізьким регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», завданням якого є організація фізкультурно-оздоровчої, спортивної, медико-відновлювальної, реабілітаційної, навчально-методичної роботи з розвитку спорту інвалідів в області. Тому студенти 2 курсу, спеціальності «Фізична реабілітація» Дмитро Салимоненко, Тетяна Літауер, Ілля Кагалиник були запрошенні на практику до реабілітаційно-оздоровчого табору «Calipso», який знаходиться у Генічеську. Студенти працювали волонтерами-помічниками інструкторів-реабілітологів з дітьми від 7 до 12 років з порушенням опорно-рухового апарату.
Студент 3 курсу Киртока Дмитро проходив стажування у Західному спортивно-реабілітаційному центрі, який знаходиться у Львівській області (с.Яворів). Він надавав волонтерську допомогу бійцям-інвалідам АТО.
Завідувач кафедри «Здоров’я людини та фізичної реабілітації» професор Надія Богдановська, відзначила важливість таких практик та стажувань для отримання професійного досвіду та знань, необхідних для майбутньої професії фізичного реабілітолога.
До речі, студент Дмитро Салимоненко, висунутий Запорізьким регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» номінантом на «Александровскую премию-2016» у категорії «Посол доброй воли» під номером «5». Просимо підтримати нашого студента!

НТСА факультету фізичного виховання

Схожі новини